top of page
Makronet-Slide1.jpg

Başarı bir yolculuktur, varış noktası değil.

Başarı Hikayelerimiz

Makronet Bilgi Teknolojileri olarak Microsoft bulut ürünleri ile ilgili birçok projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Bu projelerimiz, Microsoft tarafından başarı hikayesi olarak değerlendirildi. 2014 yılından bu yana 4 yıl boyunca Microsoft Yılın Bulut İş Ortağı ödülünü aldık.
 

Country Partner of the Year, En İyi Yönetilen Servisler İş Ortağı, Worldwide SAM Partner of the Year, 2022 Microsoft Partner of the Year: Modern Work Place for SMB dahil olmak üzere Microsoft tarafından 8 yerel 3 global ödüllerle başarılarımızı taçlandırdık.


Türkiye’deki en başarılı Microsoft iş ortaklarından biri olarak hedefimiz, siz müşterilerimizle beraber başarılarımızı uluslararası düzeye çıkarmak ve başarılarımızın devamını getirmektir.

Microsoft SMB Workshop Başarı Hikayemiz Yayında!

MyAdmin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmaları kapsamında, global olarak öne çıkarılan ve örnek gösterilen bir Microsoft İş Ortağı olmayı başardık.

MyAdmin ile Başarı Hikayelerimiz

microsoft-logo.png
Microsoft SMB Workshop Başarı Hikayesi

MyAdmin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmaları kapsamında, global olarak öne çıkarılan ve örnek gösterilen bir Microsoft iş ortağı olmayı başardık. 

sinpas.png
MyAdmin ile Lisanslama maliyeti %12 düştü!

Sinpaş MyAdmin sayesinde kullanılmayan lisansları saniyeler içerisinde iade ederek %12 maliyet optimizasyonu elde etti.

galata.png
MyAdmin ile Güvenlik açıklarının önüne geçildi!

MyAdmin sayesinde kullandıkları Microsoft 365 ve Azure aboneliklerini çok kolay bir şekilde yürütmeyi başardı.

Microsoft Bulut Çözümleri ile Başarı Hikayelerimiz

koska.png
Sunucu hizmetleri maliyetlerini %70 düşürdü!

Office 365 ile birlikte e-posta sistemini Microsoft bulut platformuna taşıyan Koska, bir gün gibi kısa bir sürede, herhangi bir veri kaybı yaşamadan geçiş sürecini tamamladı.

bf.png
Office 365 ile kârlılığını artırdı!

Fırın ve pasta sanatı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Beyaz Fırın, hem kapasite yetersizliğine hem de e-postaları alan cihazların senkronizasyon sorununa Office 365 ile çözüm buldu.

dardanel.png
Buluta geçişle maliyetlerde %70 kazanç sağladı!

Dardanel, Office 365 ile gelen Exchange Online sayesinde, tüm dağınık yapısını tek bir panel üzerine taşıdı ve bu sayede hızlı ve kolay şekilde yönetilen bir e-posta platformu hayata geçirdi.

dardanel.png

"Makronet’in bulut çözümleri sayesinde kurumsal iletişim araçlarının şirket içinde daha etkin kullanımını sağladık. Bizim için en kıymetli şey olan zaman-maliyet dengesi optimize edildi."

Ertan Yıldızdal - Bilgi İşlem Yöneticisi, Dardanel

bottom of page