top of page
iş görüşmesi
Çalışandan öte birer aile ferdi gibi birbirimize çok güçlü bağlarla bağlıyız.

Makronet ile Kariyer

Makronet Bilgi Teknolojileri olarak alanımızda yüksek kalitede çözümlerimiz ile sektördeki yerimizi her geçen gün fark yaratarak daha da sağlamlaştırmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar aldığımız birçok ödülün sahibinin aslında çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz.. Bünyemizde görev alan her bir arkadaşımız ile çalışandan öte birer aile ferdi gibi birbirimize çok güçlü bağlarla bağlıyız. Çalışanlarımızın güven ve huzur içerisinde potansiyellerini sergilemelerini isterken çeşitli eğitimler ile kendilerini geliştirme fırsatları sunuyoruz. Geçmişten geleceğe insan odaklı yaklaşımımızla uzun soluklu mutlu yol arkadaşları ile işbirliği içerisinde devam etme isteğimiz temel ilkemizdir.

makronet-ofis.jpg
azize.png
Azize Şahan
Finans Uzmanı

Makronet ile çocukluk hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.

umut.png
Umut Arslan
Yazılım Geliştirme Uzmanı

Kariyer yolculuğuma çalışanlarının mutluluğuna öncelik tanıyan bir firma olan Makronet ile başladığım için çok şanslıyım.

idil.png
İdil Biliközen
Grafik Tasarımcı

Makronet ailesi ile birlikte çalışmaktan büyük keyif alıyorum. Tüm ekip birbirimizi tamamlıyoruz, iyi ki buradayım.

"Seveceğin bir iş seçersen, yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın."
Confucius

Siz de Makronet ekibine katılmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.

bottom of page