top of page

Hizmetlerimiz | Microsoft Bulut Danışmanlığı

Yönetilen bulut platformlarımız, Microsoft bulut ürünleri satış ve danışmanlık hizmetlerimiz ile dijital dönüşümde yerinizi alın.

Tüm Geçiş Süreçlerinizi Sizler İçin Yönetiyoruz

Firmanıza en uygun ürün ve servisleri belirliyor, maliyetlerinizi hesaplıyor, firmanıza uygun bütçelendirme gerçekleştiriyor ve onayınıza sunuyoruz. Satış sonrası destek ekibimiz ile de beraber yönetim-yapılandırma gibi hizmetlerlerinizi de sağlıyoruz. Böylece, firmanıza en uygun lisanslama modelini belirliyor ve bulut ürünlerine geçişinizi gerçekleştiriyoruz. Son olarak, periyodik bir şekilde uyumluluğunuzu ve bulut ürünlerini kullanımınızı denetliyor, bilgilerinizi pekiştirmek adına gerekli eğitimler veriyoruz.

Canlı Bulut Deneyimi

Firmanızın ihtiyacı doğrultusunda dilerseniz sizi Microsoft Türkiye yetkilisi ile birlikte ziyaret ediyoruz. Ayrıca, yine talebiniz doğrultusunda dilerseniz sizi Microsoft Türkiye bünyesindeki Teknoloji Deneyim Merkezi’nde misafir ediyor ve size canlı bulut deneyimi yaşatıyoruz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini yok etmek adına gereken özeni ve çalışmayı, en yetkin ekibimiz ile yerine getiriyoruz.

Uçtan Uca Azure Danışmanlık Hizmeti

Microsoft’un bulut çözümü olan Microsoft Azure platformunun uçtan uca 100’den fazla araçla dolu bir derya deniz olduğu bilinciyle hareket ediyoruz ve yol haritanızı size göre belirliyoruz. Detaylı problem analizi ve doğru çözümleme ile yüzlerce araçtan hangisinin özelliği firmanıza yönelikse, en uygun olanı sizin için belirliyoruz. Gerekli adaptasyon sürecini yönetiyoruz ve sağlıklı bir iş birliği için ortamınızı hazırlıyoruz.

Azure Danışmanlık hizmetimizde en önem verdiğimiz konu tabi ki verilerin güvenliği. Bu minvalde Azure Site Recovery ile felaketten kurtarma senaryolarına sizi hazırlıyoruz. Sunucu Ekleme ve Kapatma, Scheduling, Yetkilendirme, Network Erişimi ve çok daha fazla içeriğe sahip Azure panel desteği sağlayan yetkin teknik ekibimiz ile sizlere uçtan uca bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Microsoft Bulut Danışmanlığı ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page