top of page
makronet-team.jpg

Harika Takım Harika İşler!

 Hakkımızda

2000 yılından bugüne bilişim sektöründe yer alan Makronet, müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda en yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan Microsoft Solution Partner bilişim firmasıdır.

Noventiq Makronet, bilgi teknolojileri alanında üst düzey çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunan bir Microsoft Çözüm Ortağıdır. 2000 yılından beri bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren Makronet, 2022 yılında Noventiq PLC tarafından satın alınmış ve faaliyetlerine Noventiq Makronet adı altında devam etmektedir. 
 
Noventiq PLC merkezi Londra'da bulunan, Dijital Dönüşüm ve Siber Güvenlik alanlarında lider bir global çözüm ve hizmet sağlayıcısıdır. Şirket, tüm sektörlerden yüzlerce birinci sınıf BT sağlayıcısını, kendi hizmet ve çözümleri ile bir araya getirerek, müşterilerinin iş süreçlerinde dijital dönüşümü etkinleştirir, kolaylaştırır ve hızlandırır. Noventiq, global ölçekte 6.400 çalışanı ile Asya, Latin Amerika, Avrupa ve Afrika'da 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 
 
Noventiq Makronet olarak müşterilerimize Microsoft 365, Azure ve FastTrack danışmanlığı sağlamanın yanı sıra, Türkiye'nin tek Microsoft Bulut Çözümleri Platformu olan "MyAdmin" ile de değer katıyoruz. Sadece Makronet müşterilerinin faydalanabildiği bu platformla; Microsoft 365 ve Azure hizmetlerinizle ilgili lisanslarınızı, faturalarınızı, eğitim ve destek süreçlerinizi yönetebileceğiniz, maliyet optimizasyonu sağlayabileceğiniz ve tüm bunları yaparken para puanı kazanabileceğiniz "MyAdmin" ile ilgili daha detaylı bilgiye https://www.myadmin.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile ‘en iyi’ olma yolunda ilerliyoruz

Makronet Bilgi Teknolojileri olarak 2012 yılında Microsoft Bulut ürünlerinin Türkiye pazarında yer alması ile birlikte tüm odağımızı Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine çevirdik.

* Country Partner of the Year,

* En İyi Yönetilen Servisler İş Ortağı, 

* Worldwide SAM Partner of the Year,

* 2022 Microsoft Partner of the Year: Modern Work Place for SMB 
dahil olmak üzere Microsoft tarafından 8 yerel 3 global ödüllerle başarılarımızı taçlandırdık.

MyAdmin çözümümüz ile Microsoft ürünlerinizi kendiniz yönetin

Microsoft ekosisteminde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Türkiye'nin en büyük iş ortaklarından biri olarak, kendi geliştirmiş olduğumuz çözümler ile de müşterilerimize katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

 

Türkiye'nin en büyük Bulut Çözümleri Platformu MyAdmin sayesinde müşterilerimiz, Microsoft 365 ve Azure hizmetlerinile ilgili lisanslarını, faturalarını, eğitim ve teknik destek süreçlerini yönetebiliyor, maliyet ayrımı ile optimizasyonlar sağlayabiliyor, oyunlaştırmalar ve atölye çalışmaları ile genel verimliliği artırabiliyor ve tüm bunları yaparken de para puan da kazanabiliyor.

Siz de Makronet ayrıcalıklarından bugün yararlanmaya başlayabilirsiniz

Firmanız için Microsoft 365, Azure ve SAM danışmanlığı sunuyoruz. Kurumunuza en uygun lisans seçenekleri sizlere sunuluyor, satış sonrası teknik destek ile ihtiyacınız olan her an yanınızda oluyoruz. Ayrıca, Microsoft’un en özel kampanyalarından faydalanmanızı da sağlıyoruz.

 

Teknopark Istanbul bünyesinde Ar-Ge çalışmalarımıza da devam ediyor ve müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ve artı değer katacak çözümler üretmeye, kurucumuz Güçlü Tuğay liderliğinde, bilişim sektöründe büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.

ms_edited.jpg
PRFJ8709_edited.jpg

Bugüne kadar aldığımız birçok ödülün sahibinin aslında çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz.. Bünyemizde görev alan her bir arkadaşımız ile çalışandan öte birer aile ferdi gibi birbirimize çok güçlü bağlarla bağlıyız.

gpw2.png
01-guclu-tugay.jpg

Güçlü Tuğay

CEO

  • LinkedIn
02-ozge-tugay.jpg

Özge Tuğay

COO

  • LinkedIn

Özgür Özgüngör

CTO

  • LinkedIn

Ertan Gülen

Microsoft Solutions Director

  • LinkedIn
bottom of page