top of page
Muhasebeci İş Başında

Hizmetlerimiz | SAM Danışmanlığı

Sadece global kanalda yürütülen Microsoft SAM Managed Hizmet Programı'nda, Türkiye'nin ilk ve tek yetkinliğe sahip iş ortağıyız.

Microsoft SAM Managed Hizmet Programı Çözümü

SAM4UP, Makronet’in Microsoft Yazılım Varlık Yönetim süreci için ISO standartlarında geliştirdiği hizmet programı çözümüdür. Makronet bu çözüm ile Türkiye’deki ilk ve tek SAM Managed Hizmet Programı’nın yetkinliğine sahip iş ortağı olmaya hak kazanmıştır. SAM4UP ile daha iyi iş stratejisi belirleyebilir, yazılım ve lisans optimizasyonu öngörüleri elde edebilir, firmanıza değer katabilirsiniz. SAM4UP, devam eden End-of-Life ürün ve Siber Güvenlik gibi yaşam boyu stratejik danışmanlık sunar. Aynı zamanda devam eden SAM Optimizasyon Modeli danışmanlığı veren bir hizmettir. Tüm yazılım ve ilgili varlık yaşam döngüsü yönetimi boyunca, gerçek zamanlı BT kararlarınızı almanız için altyapıların eksiksiz bir görünümünü size sunar.

sam-sertificate.png

SAM4UP Çözümünün Avantajları

sam-myadmin.png

MyAdmin Self-servis Portal

Self- servis CSP çözüm yönetim portalı MyAdmin ile SAM4UP'ın kontrol panelinden, otomatik "Secure Score" değerlendirmesi ile güvenliğinizi artırarak bulut lisanslama işlemlerinizi sağlıyoruz.

sam--end.png

End-of-life Ürün Rehberliği

Güncel, geliştirilen ve ömrünü tamamlayan ürünler hakkında detaylı raporlar sunuyor, aynı zamanda versiyon güncellemeleri veya bulut geçişleri için rehberlik hizmeti sağlıyoruz.

sam-strtj.png

Stratejik Danışmanlık

Bulut Verimliliği, Siber Güvenlik, Sunucu Altyapı Optimizasyonu, End-of-life ürünleri tanımlamak ve en güncel ürünlere geçiş için ne yapmanız gerektiği konusunda size rehberlik ediyoruz.

sam-mot.png

Mevcut Ortamınızı Tanıma

Firmanızın ihtiyaçlarını karşılamak için lisans uzmanlığımız ile var olan ortamınızı analiz ediyoruz. BT yönetim araçlarından Movere ile firmanızda iş zekasını artıran size özel çözümler sunuyoruz.

sam-opt.png

SAM Optimizasyon Modeli

SAM prosedürleri çerçevesinde gerekli optimizasyonu sağlıyor, sizi daha yüksek bir seviyeye taşıyor ve firmanızın lisans yönetimi ihtiyaçlarına yönelik bir model sunuyoruz.

sam-ozel.png

Özel Avantajlar

SAM Managed kapsamında gerçekleştirdiğimiz detaylı envanter analizi sayesinde hem lisanslarınız hem de BT envanteriniz için gerçek zamanlı takip ve yönetim olanakları sağlıyoruz.

SAM Managed ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page