top of page
Hızla Geçen Metro Treni

Hizmetlerimiz | FatTrack Hizmetleri

Makronet ile FastTrack Yolculuğunuzu Microsoft bulut hizmetlerine sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçerek tamamlayın.

FastTrack, Microsoft bulut hizmetlerine sorunsuz ve güvenilir şekilde geçiş yapılmasını sağlayan başarılı bir hizmettir. Microsoft 365 veya Office 365 aboneliklerine sahipseniz, FastTrack’i hiçbir ek ücret olmadan aboneliğiniz süresi boyunca yararlanabilirsiniz.

FastTrack Hizmetini Hızla Keşfetmeye Başlayın

icon-FT-Planla.png

Planlayın

Başarılı bir bulut dağıtım planlamalarını sağlayacak kaynaklar, araçlar ve en iyi yöntemlere erişebilir, işinize uygun bir Başarı Planı oluşturuyoruz.

icon-FT-iletisim.png

Hızlı İletişim

Hiçbir ek ücret olmadan, dağıtım planlamalarını sağlayacak en iyi yöntemlere ulaşabilir ve FastTrack mühendisleriyle iletişim kurabilirsiniz.

icon-FT-katil.png

Katılın

Teknik ortamınızı değerlendirerek sorunsuz bir katılım ve geçiş süreci için FastTrack mühendislerimizden kişisel yardım alabilirsiniz.

icon-FT-deneyim.png

Deneyim Edinin

Microsoft mühendisleri tarafından sağlanan uçtan uca rehberlik alabilir, Microsoft ürünlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz..

icon-FT-deger.png

Değeri Artırın

Makronet olarak FastTrack ile erişebileceğiniz tüm kaynaklar ve rehberlikten faydalanmanızı sağlayarak size en iyi Çözüm Planını sunuyoruz.

icon-FT-basari.png

Başarı Hikayesi

FastTrack ekibiyle çalışarak buluta geçiş işlemini başlatır, ortamınızı hazırlar ve bir proje planı elde ederek başarı hikayenizi oluşturabilirsiniz.

Makronet ile;

Microsoft Desteği

Ücretsiz

Deneyimli Ekip

Firmanıza Değer Katma

Microsoft ile;

Güvenli Geçiş

Başarılı Dağıtım

En İyi Kaynağa Erişim

Hızla Devreye Alma

bottom of page