Yedekleme ve Veri Koruma Çözümü Sunan Veeam CSP  Silver İş Ortağıyız!


Çoklu bulut ortamında kesintisiz erişebilirlik sağlayan Veeam ile Makronet birleşti! Veeam Silver iş ortağı (VCSP) olarak sizlere mükemmel hizmet sunmak için buradayız.

Günümüzde artık geleneksel veri yönetimi ve kurtarması, veri koruma ve veri güvenliği disiplinlerini birleştiren yeni bir yaklaşım gerekiyor. Verileri hem akıllı hem de sorunsuz olarak kendi kendine yöneten duruma ulaştırmak için davranış tabanlı yönetime geçmek Veeam Yedekleme Çözümü ile mümkün.

Veeam ile yedekleme, geri yükleme ve replikasyon hizmetlerinden kesintisiz yararlanabilirsiniz. Üstelik fiziksel, bulut bazlı kaynakların yanı sıra sanallaştırılmış tüm iş yükleri için bu hizmetleri sağlar. Makronet ile yaptığınız her bir Veeam ürünü anlaşması ile sizlere avantajlı fiyatlar ve birebir danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Veeam Yedekleme Çözümü’nün avantajlı fiyatlarından ve size en uygun paketlerinden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veeam'in Avantajları


Akıllı Veri Yönetimi

Akıllı Veri Yönetimi

Analiz ve Görünürlük

Analiz ve Görünürlük

Tek Portaldan Yönetim

Tek Portaldan Yönetim

Basit Arayüzü

Basit Arayüzü

Müşterilerimizin En Çok Tercih Ettiği Veeam Paketleri


Veeam Backup & Replication 9.5

Veeam Backup & Replication 9.5, tüm sanal, fiziksel ve bulut tabanlı iş yükleriniz için Hiper-Erişilebilirlik elde etmenizi sağlar. Tek bir konsolla tüm uygulamalarınızı ve verilerinizi hızlı, esnek ve güvenilir yedekleyebilir, kurtarabilir ve replike edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Veeam ONE 9.5

Veeam ONE sanal, fiziksel ve bulut tabanlı iş yükleri dahil olmak üzere BT ortamınızın tümüne tam görünürlük sağlıyor. Operasyonel etki oluşmadan önce sanal makineler, fiziksel sunucular, bilgisayarlar ve bulut tabanlı kaynaklardaki potansiyel sorunları anında tespit eder.

Detaylı Bilgi

Veeam Backup Essentials 9.5

Tek yönetim konsolundan TÜM iş yükleri için kesintisiz çalışırlık sağlar. Veeam Backup & Replication™’ın tüm yeteneklerini, Veeam ONE™’ın sunduğu gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştirir.

Detaylı Bilgi

Veeam Availability Suite 9.5

BT hizmeti ve ilgili uygulamaları ile verilerinin saniyeler içinde kurtarılmasını sağlıyor. Kuruluşunuzu tüm uygulamalar, veriler ve bulut için Veeam Availability Suite ile Hiper-Kesintisiz Çalışır bir kuruluşa dönüştürebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

“Hem sanal hem fiziksel hem de bulut ortamımdaki verileri Veeam sayesinde güvenle yedekliyorum. Makronet’in 24 saatten kısa sürede sağladığı teklif süreci ise işlerimi daha da hızlandırıyor!”

Uğur Demirci, IT Manager, Onut Taahhüt Taşımacılık İnşaat

Teklif Alın


Veeam ürünleri ve Veeam partnerlığımız hakkında daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.