İleri Düzey Güvenlik Çözümü Sunan Trend Micro ile Şirketinizi Güvence Altına Alın!


Tüm iş yükleriniz için tek bir yönetim konsolundan güçlü, uygun maliyetli ve kullanımı kolay güvenlik hizmetleri sunan Trend Micro ile Makronet iş birliği içerisine girdi!

Trend Micro, işletmeleriniz için özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı, şirket düzeyinde güvenlik ile Windows, Mac ve mobil cihazlarınız için merkezi kontrol sağlar. İnternet ağı aracılığıyla birden fazla cihaz platformunu yönetmenize izin verir ve böylece istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Makronet ile yaptığınız her Trend Micro anlaşmasıyla sizlere avantajlı fiyatlar ve teknik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Trend Micro Güvenlik Çözümü’nün fiyatlarını öğrenmek ve size en uygun paketlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Trend Micro’nun Avantajları


Tek Portaldan Yönetim

Son Kullanıcı Koruması

Hybrid Bulut Güvenliği

Ağ Savunması

Müşterilerimizin En Çok Tercih Ettiği Trend Micro Paketleri


Worry Free Services

Kurulacak veya bakım yapılacak hiç bir sunucu olmadan 100% eksiksiz hizmet yazılımıdır. Tüm iş yüklerinde yüksek duyarlıklı makine öğrenimi ve tehdit koruması sağlaya kolay bir merkezi yönetim platformudur. Fidye yazılım ve gelişmiş saldırılara karşı diğer tehdit algılama teknikleri ile yüksek donanımlı makine güvenlik donanımı sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Worry Free Services Advanced

Tüm Worry Free Services hizmetleriyle gelen bu paket, e-postaların güvenliğini sağlar ve hedefli saldırıların, spam, kimlik avı, virüsler, casus yazılımlar ve uygunsuz içeriklerin işinizi etkilemesine engel olur. Fidye yazılım ve gelişmiş saldırılara karşı diğer tehdit algılama teknikleri ile yüksek donanımlı makine güvenlik donanımı sağlar.

DETAYLI BİLGİ

“Kurulum gerektirmeyen, sistem sarfiyatı düşük ve ileri düzey koruma sağlayan Trend Micro ile Makronet’in sunduğu yüksek fiyat avantajı ve teknik destek ile işlerim hiç olmadığı kadar güvende!”

Doğukan Alpan, IT Manager, Figür Kongre ve Organizasyon

Teklif Alın


Trend Micro hakkında daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.