Bilinmeyen Tehditlere Karşı Benzersiz ve Yeni Nesil Koruma Sunan Sophos ile Uç Nokta Koruması Elde Edin!


Tüm sunucular ve cihazlar için bilinmeyen tehditleri engelleyerek uçtan uca yeni nesil güvenlik duvarı koruması sağlayan, vakalara otomatik olarak yanıt vererek gizli riskleri açığa çıkaran Sophos ile Makronet, sizlere daha güvenli bir altyapı hizmeti sunmak adına bir araya geldi!

Sophos, tek bir merkezden şirket ağınıza bağlı kullanıcıları denetleme, takip etme, koruma ve filtreleme imkanı sunar. Ağınızı, masaüstü bilgisayarlardan mobil cihazlara, sanal sunuculardan web ve e-posta trafiğine kadar en sade şekilde güvenli hale getirerek işletmenizi, istemediğiniz veya yetkisi bulunmayan her türlü erişime kapalı hale getirebilirsiniz.

Makronet ile yaptığınız her Sophos anlaşmasıyla sizlere avantajlı fiyatlar ve teknik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Sophos Güvenlik Çözümü’nün fiyatlarını öğrenmek ve size en uygun paketlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sophos'un Avantajları


Yeni Nesil Güvenlik

Yüksek Denetim

Otomatik Yanıt

Erken Teşhis Koruma

Sophos XG FIREWALL Çözümü


Ağınıza, e-posta adreslerinize ve diğer sunuclarınıza yapılan gelişmiş tehditlere karşı kapsamlı koruma ve uygulama kontrolü sunar.

Sandstorm koruması ile fidye yazılıma ve hedefli saldırılara karşı yeni nesil bulut kum havuzu teknolojisi kullanarak verilerinizi ekstra güvenlik katmanıyla korur.

Security HeartbeatTM ile ekstra harici cihaz ve maliyetine gerek kalmadan web, masaüstü, mobil ve sanal sunucularınıza gelişmiş güvenlik hizmeti sağlar.

“Tehdit altına girmedik ama risk altında olmaya devam ettik. Sophos, bu riski en aza indirmemize yardımcı oluyor. Makronet ise hızlı ve donanımlı teknik servisiyle de profesyonel seviyede destek sağlıyor!”

Hikmet Yılmaz, Accounting Manager, Ares Tankers Management

Teklif Alın


Sophos hakkında daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.