top of page

2022 Microsoft Partner of the Year Ödülü’nü Kazandık!

28 Haziran 2022 itibariyle Microsoft tarafından duyurulan, dünya çapında 3.900 iş ortağı tarafından başvurunun yapıldığı 2022 Microsoft Partner of the Year ödüllerinde, Makronet olarak geliştirdiğimiz MyAdmin çözümümüz ile, “Modern Workplace for SMB” global ödülünü Türkiye’ye kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.


Microsoft entegrasyonlarıyla geliştirdiğimiz çözümümüz MyAdmin sayesinde Microsoft ürün ve servislerinin en inovatif ve mükemmel şekilde müşterilerimiz tarafından kullanılması, en iyi küresel iş ortakları içerisinde MyAdmin’in başarısı kanıtlamış ve Microsoft tarafından bu ödül ile çözümümüz taçlandırılmıştır.


Microsoft Partner of the Year Ödülleri, her yıl boyunca Microsoft tabanlı olağanüstü uygulamalar, hizmetler ve cihazlar geliştiren ve teslim eden Microsoft iş ortaklarına verilmektedir. Ödüller, çeşitli kategorilerde sınıflandırılmıştır, ve dünya çapında 100’den fazla ülkeden 3.900’den fazla aday arasından seçilen iş ortakları, bu onur ödülüne sahip olmaktadır.

Makronet, geliştirdiği MyAdmin çözümü ile, Microsoft Bulut Hizmetleri kullanan tüm müşterilerinin yaşam döngüsünde gerçekleştirdiği dijitalleştirilme, inovatif yaklaşım ve gösterdiği üstün başarı sayesinde bu onura layık görülmüştür.

Başta, ortak kurduğumuz bu hayali gerçekleştirmek için gece gündüz çalışan Makronet ailemize, bu hayalimize inanan ve destekleyen değerli müşterilerimize ve tüm Microsoft ekibine gönülden teşekkür ederiz.

Bulutla Geleceğe!

*Detaylı bilgi içeren Microsoft Blog yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

21 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page