top of page

Microsoft Copilot'a Hoş Geldin Kampanyası Başladı!

Güncelleme tarihi: 22 May

MyAdmin kullanıcıları Microsoft Copilot'a Hoş Geldin Kampanyası ile yapay zeka dünyasına adım atarken para puan da kazanıyor!


Microsoft Copilot lisansı sipariş ederek her lisans için 1.000 ₺ para puan kazanabilirsiniz. Para puanlarınızı anlaşmalı mağazalarımızda harcayabilir ya da fatura indirimi olarak kullanabilirsiniz.


Kampanya Koşulları

• Kampanya, ilgili üründe 1 yıllık taahhüt verilmesi durumunda geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanılabilmesi için ilgili ürünlerin Makronet tarafından müşteriye faturalanması ve müşterinin MyAdmin Portal kullanıcısı olması gerekmektedir.

• Kazanımlar, ilgili faturaların ödenmesinden sonra portalınıza yansıtılacaktır.

• Kampanya, Microsoft nezdinde “SMB” segmentindeki firmalar için geçerlidir.

• Kampanya, 30 Haziran 2024 tarihinde sona erecektir.

• Makronet, kampanyada değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.


MyAdmin hesabınız yok mu?


Türkiye’nin #1 Numaralı Microsoft Bulut Çözümleri Platformu MyAdmin ile Tanışın!

Türkiye’de sadece Makronet müşterilerine sunulan MyAdmin portalı sayesinde müşterilerimiz Microsoft 365 ve Azure hizmetlerini yönetebiliyor, Microsoft workshoplarına ve global programlara katılabiliyor, oyunlaştırma ile güvenlik duruşlarını geliştirebiliyor ve tüm bunları yaparak indirim veya alışveriş çeki olarak kullanabilecekleri para puanları kazanabiliyorlar. Türkiye’nin tek Microsoft Bulut Çözümleri Platformu 'MyAdmin' yeni tanıtım filmi ile yayında!
100₺ Para Puan Yeni MyAdmin Hesabınızda Sizi Bekliyor!


MyAdmin Bulutla Kazan özelliği sayesinde, Microsoft 365 ve Azure aboneliklerinizi devam ettirdiğiniz sürece para puan kazanabilir, arkadaşlarınıza MyAdmin'e davet ederek ek para puan toplayabilir, tüm kazandığınız para puanları MyAdmin anlaşmalı iş yerlerinden hediye çekine dönüştürebilir veya fatura indirimi olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca Yeni MyAdmin’e ilk girişinizde sizi bekleyen 100₺ değerinde para puan olduğunu da belirtmek isteriz!
322 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page