top of page

Beyaz Fırın MyAdmin Başarı Hikayesi

Güncelleme tarihi: 2 Şub 2023

“Birkaç tıklama ile MyAdmin üzerinden sorunlarımızı dakikalar içinde çözebiliyoruz!”

1800 yılında ilk kez macerası başlayan, Türkiye’nin en değerli ve köklü firmalarından olan Beyaz Fırın, MyAdmin sayesinde tüm teknik ihtiyaçlarını uçtan uca karşıladı. Türkçe içerik konusunda ellerinin çok güçlendiğini belirtmekle beraber oyunlaştırmalar sayesinde güvenlik farkındalıklarını %65 oranında artırdı. Yeni NCE modeline tamamiyle dijital olarak birkaç tıklama ile geçerek %2 indirim kazandı ve tüm operasyonel süreçlerini dakikalar içinde tamamladı.


Uçtan uca teknik envanter kazanıldı. Beyaz Fırın Bilgi İşlem Uzmanı Hüseyin Can, gerçekleştirdiğimiz Microsoft Teams röportajında Pazarlama Yöneticimiz Mert Tüfekçioğlu’nun sorularını yanıtladı. Microsoft bulut servislerini ilk günden beri çok aktif bir şekilde kullanan Beyaz Fırın, tüm şubelerinde diledikleri eğitimi diledikleri zaman gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Türkçe kaynak eksikliğine dikkat çeken Can, MyAdmin ile işlerinin çok kolaylaştığının altını çizdi.


Destek Merkezi sayesinde tüm teknik kaynaklara anında ulaşabildiğini belirten Can: “MyAdmin’in ilk tanıtımı yapıldığı lansmanda kalbimden vurulduğum nokta sanırım Destek Merkezi idi çünkü istediğimiz her şey artık elimizin altındaydı. Teknik dökumanlar olsun, eğitimler olsun. İnanın bazen çok basit bir soru için bile ticket açmamız gerekirdi, şimdi ise birkaç tık ile hiç ticket açmadan sorunlarımızı bu panel aracılığıyla dakikalar içerisinde çözebiliyoruz,” diyerek bu konudaki sevincini dile getirdi.


NCE’ye geçiş operasyonu tam dijital tamamlandı. Ocak 2022 tarihinde yürürlüğe giren NCE (New Commerce Experience) modelini MyAdmin’e çok hızlı bir şekilde entegre ettikten hemen sonra bu abonelik şeklini müşterilerimizle buluşturduk ve ilk faydalanan firmalardan biri Beyaz Fırın oldu. MyAdmin üzerinden “NCE’ye Geçiş” dijital yol haritası programına katılan Beyaz Fırın, ihtiyacı olabilecek tüm bilgilere kısa sürede ulaşmış oldu.


Saniyeler içerisinde NCE modeline geçişlerini tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirten Demir, bu modelle ilgili şu ifadeleri kullandı: “Microsoft’un yeni NCE olarak isimlendirdiği modeline tek tıkla geçebildik ve ayrıca %2lik indirim sahibi olmamız da süreçlerimize güzel bir nokta koydu.” Buradan elde edilen indirimi ise bir sonraki fatura döneminde indirim olarak kullanacaklarını da belirtti.


Eğitim ve gelişim operasyonları hızlandırıldı. Adaptasyon Merkezi sayesinde Microsoft tarafından firmalara atanan atölye çalışmalarından fayda gören bir başka kurum da Beyaz Fırın oldu. MyAdmin sayesinde firmalarına ait tüm atölye çalışmalarını görüntüleyebiliyorlar, çıktılarını inceleyebiliyorlar ve daha sağlıklı operasyonel kararlar alabiliyorlar.


Sıkça sorulan sorulardan konu anlatımlarına kadar tüm teknik envanterlerden yararlandıklarını belirten Demir, atölye çalışmalarının çok önemli olduğunun da altını çizdi: “Perakende sektöründe olan bir firma olduğumuz için sorunların anlık çözümü bizim için çok önemli. Microsoft tarafından Beyaz Fırın’a atanan tüm eğitimleri takip edebiliyoruz. Bu eğitimleri talep edebiliyor, ürünleri deneyimleyebiliyoruz.”

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント

コメントが読み込まれませんでした。
技術的な問題があったようです。お手数ですが、再度接続するか、ページを再読み込みしてださい。
bottom of page