Siber Güvenliğiniz için Uzman Kadromuzun, Kaynaklarımızın ve Araçlarımızın Sunduğu Avantajlardan Yararlanın!

Paloalto

Yeni nesil güvenlik çözümü ile şirket içerisindeki cihazlardan ve bulut altyapılarınızdan geçen trafiği uygulama, kullanıcı ve içerik bazlı inceleme yaparak gerçek bilgi aktarımı ve kontrolü sağlayan Palo Alto ile Makronet, sizlere ileri düzey, güvenli bir altyapı hizmeti sunmak adına bir araya geldi!

Palo Alto, uygulamaları hem yerel, hem mobil ve hem de uzak kullanıcılar veya gruplar için etkinleştirip, trafiği bilinen veya bilinmeyen tehditlere karşı koruduğunda, işletmeniz büyürken güvenlik gücünüzü de sağlamlaştırır. Şirketinize yapılan saldırıları anında durduran entegre güvenlik önlemiyle üstünlük sağlarken, otomatikleştirilmiş platformuyla da bağlantısı kesilen nokta ürünlerden kurtulun.

Makronet ile yaptığınız her Palo Alto anlaşmasıyla sizlere avantajlı fiyatlar ve teknik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Palo Alto Güvenlik Çözümü’nün fiyatlarını öğrenmek ve size en uygun paketlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Palo Alto'nun Avantajları


Global Tehdit Savunması

Basit Görünüm ve Tutarlı Koruma

Dağıtım ve Yönetim Esnekliği

Yönetim Devamlılığı ve Analiz

Müşterilerimiz Tarafından En Çok Tercih Edilen Palo Alto Paketleri


REDLOCK

Birden fazla bulut ortamlarında devamlı olarak güvenlik,uyum ve kolay görünüm sağlar. İnternete maruz kalan ana bilgisayarlar ve bulutsal güvenlik açıklarını, sürekli taramalarına entegre eder. İş risklerinin ve anormalliklerin ciddiyetine dayalı olarak her bulut kaynağı için risk puanları hesaplar.

DETAYLI BİLGİ

TRAPS

Saldırı tekniklerini ve davranışlarını gözlemleyerek kötü amaçlı ve fidye yazılımlara engel olur. Yapay zekayı ve makine öğrenimini kullanarak sofistike saldırılara karşı otomatik yanıt verir. WildFire kötü amaçlı saldırı koruması eklentisi ile gelişmiş doğruluk ve kapsam sağlar.

DETAYLI BİLGİ

NEXT-GENERATION FIREWALL

Anlık olarak tehditleri algılar ve tam otomatik sistemiyle güvenlik altına alır. Fiziki, sanal ve bulut ortamlarında tam görünüm ve koruma sağlar. Gerekli araç ve servisleri kullanarak endüstriyel bazda en iyi çözümleri uygulayarak tehditleri başlamadan engeller.

DETAYLI BİLGİ

Teklif Alın


Palo Alto hakkında daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.