Duyurular

Makronet Duyurular

Makronet Duyurular sayfamızda kurumuz özelindeki gelişmelerden, Microsoft ürün ve servisleri hakkındaki en son haberlerden ve teknoloji dünyasındaki bizleri etkileyen diğer güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, ürün ve servislerimizde yapılan kampanyalara da buradan ulaşabilirsiniz.

Makronet , Microsoft Bulut teknolojilerine odaklı çalışan ve hizmet veren bir Microsoft Gold iş ortağıdır. Makronet, müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, danışmanlık, uygulama, yaygınlaştırma ve sürekli devam eden bir bulut ürünleri yönetimi sağlar.Duyurular sayfamızda Microsoft 365, Office 365, Azure ve tüm diğer Microsoft bulut ürünleri hakkında duyuruları ve detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

NodeInsight

Ekiplerinizin Siber Güvenlik Farkındalığını Artırın!

14 Mayıs 2020 - Saat: 11:00
Microsoft Teams'in ilk ve tek siber güvenlik çözümü olan Node Insight'ın dijital lansmanında sizi de aramızda görmek istiyoruz!


Innclo ile Tanışın

Innclo, Microsoft Azure ve Microsoft 365 üzerindeki pek çok hizmete bağlanmanızı sağlayan yüksek tasarruf avantajlarına sahip, kullanıcı dostu ve çevreci bir uç birim noktasıdır.


İstanbul Kültür Üniversitesi

Dijital Dünyanın Yeni Nesil Hukukçuları

13 Şubat 2020’de İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Microsoft işbirliği ile gerçekleşen “Dijital Dünyanın Yeni Nesil Hukukçuları” konferansında...


Özyeğin Üniversitesi

Özyeğin Üniversitesi Unplugged Talks

18 Aralık tarihinde Özyeğin Universitesi tarafından düzenlenen 'Unplugged Talks' etkinliğinde Makronet olarak bizler de yer aldık.


Microsoft Paris

FastTrack Ready Partner Connections Etkinliğindeyiz

FastTrack Ready Partner Connections Etkinliğindeyiz! Fransa'nın başkenti Paris'te 4 - 6 Aralık tarihlerinde gerçekleşen FastTrack Ready Partner Connections..


Azure Webinar

Makronet & Microsoft Ortaklığıyla Azure Webinarı

İşletmeler için güvenlik tehditleri her geçen gün daha büyük tehlike oluşturuyor. Dünya Ticaret Raporuna göre, e-posta saldırılarıyla sunuculara girilmesi sadece 4 dakika sürerken,


SAM Partner

Yılın Yazılım Envanter Yönetimi Ödülü: Makronet

Bu yıl 13 Kasım'da düzenlenen geleneksel Microsoft İş Ortakları Zirvesi, 300'e yakın iş ortağının katılımıyla gerçekleşti.


Microsoft Azure Labs

Microsoft Azure Hands-on Labs

Microsoft Azure Hands-on Labs etkinliğimizi büyük bir heyecan ve mutlulukla gerçekleştirdik! Pek çok farklı sektörlerden katılım gösteren firmalar...


Security

Microsoft Siber Güvenlik Etkinliği

16 Ekim Çarşamba günü Microsoft Türkiye Teknoloji Merkezi'nde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize ilgi çok yüksekti.


Veeam Webinar

Makronet X Veeam Eğitim Webinarı

Donanımınızın çöktüğünü; doğal afet sonucu kurumunuza zarar geldiğini; siber saldırıların kurbanı olduğunuzu veya sadece basit hatalar sonucu verilerinizin yok olduğunu düşünün.