Duyurular

Makronet Duyurular

Makronet Duyurular sayfamızda kurumuz özelindeki gelişmelerden, Microsoft ürün ve servisleri hakkındaki en son haberlerden ve teknoloji dünyasındaki bizleri etkileyen diğer güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, ürün ve servislerimizde yapılan kampanyalara da buradan ulaşabilirsiniz.

Makronet , Microsoft Bulut teknolojilerine odaklı çalışan ve hizmet veren bir Microsoft Gold iş ortağıdır. Makronet, müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, danışmanlık, uygulama, yaygınlaştırma ve sürekli devam eden bir bulut ürünleri yönetimi sağlar.Duyurular sayfamızda Microsoft 365, Office 365, Azure ve tüm diğer Microsoft bulut ürünleri hakkında duyuruları ve detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Microsoft SMB Workshop Başarı Hikayemiz Yayında!

MyAdmin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmaları kapsamında, global olarak öne çıkarılan ve örnek gösterilen bir Microsoft iş ortağı olmayı başardık.


Çok değerli müşterimiz Galata Taşımacılık ile gerçekleştirdiğimiz MyAdmin röportajımız yayında!

25 yıllık uluslararası taşımacılık ve lojistik şirketi olan Galata Taşımacılık, dijital dönüşüm süreçlerini MyAdmin ile bir adım ileriye taşıyor.


GrowthX Accelerator

GrowthX Accelerator programı için başvurular başladı!

GrowthX Accelerator programı, ikinci dönem için Türkiye’den start-up başvurularını toplamaya başladı...


Microsoft Office 2010 desteği ve güncelleştirmeleri durduruldu!

1 Kasım 2021 tarihi itibariyle Microsoft, Office 2010 desteğini sona erdirmiştir.  Bu nedenle ilgili servislerin güvenlik güncelleştirmeleri durmaya başlamıştır.


MyAdmin Kampanya

MyAdmin Yükselt Kazan Kampanyası Başladı!

Mevcut Microsoft 365 paketinizi bir üst pakete taşıyın, aradaki fark kadar para puan kazanın!


myadmin

Yeni MyAdmin ile Tanışın!

MyAdmin’i size örneklerle anlatmak istiyorum. İşinizi yaparken nasıl keyif alacağınızı göstermek, üst birimlere veya diğer departmanlara bu ürünü anlatırken yaşayacağınız heyecanı hissettirmek, çalışırken nasıl kazanacağınızı ispatlamak ve MyAdmin ile nasıl birlikte büyüyebileceğimizi anlatmak istiyorum.

Başlayalım mı?


Teams Slide

Skype for Business Veda Ediyor! Microsoft Teams Hoşgeldin!

Skype for Business Veda Ediyor! 2017 yılında Microsoft Ignite’da “Skype for Business, Microsoft Teams olacak!”şeklinde duyurulan bu köklü değişimin başlamasına az kaldı!


M365 Kampanya

BÜYÜK YENİ YIL KAMPANYASI

Microsoft 365 lisans alımlarınızda veya mevcut M365 lisans yükseltmelerinizde geçerli 3000 TL'ye varan Hepsiburada Hediye Çeki kazanma fırsatını hemen yakalayın.


NodeInsight

Ekiplerinizin Siber Güvenlik Farkındalığını Artırın!

14 Mayıs 2020 - Saat: 11:00
Microsoft Teams'in ilk ve tek siber güvenlik çözümü olan Node Insight'ın dijital lansmanında sizi de aramızda görmek istiyoruz!


İstanbul Kültür Üniversitesi

Dijital Dünyanın Yeni Nesil Hukukçuları

13 Şubat 2020’de İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Microsoft işbirliği ile gerçekleşen “Dijital Dünyanın Yeni Nesil Hukukçuları” konferansında...