Office 365 nedir?


Microsoft’un 2011 yılında kullanıma sunduğu, teknolojik anlamda devrim yaratan hizmeti Office 365 ile dijital dönüşüme hazır mısınız?

Profesyonel iş hayatı için özel olarak tasarlanmış Office 365, şirketinizde kullanabileceğiniz tüm Office programlarını birbirleriyle entegre çalıştıran, bulut tabanlı bir abonelik hizmetidir. Gelişen teknoloji iş yükünüzü arttırdığı gibi kurumunuza ait verilerin de büyümesine yol açıyor. Bu verilerin yönetilmesi ve diğer sistemlerle de entegre olarak çalışması bu açıdan çok önemli.

Microsoft, her zamanki gibi rekabetçi çözümüyle pazardaki yerini alarak kurumlara optimal düzeyde hizmet vermeye devam ediyor. Entegre sistemi sayesinde tüm dosyalarınızı bulut üzerine kaydedebilir, dilediğiniz yerden ve cihazdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, çevrimdışı olarak dosyanız üzerinden çalıştığınız vakit kaydedebilir, internete erişim sağladığınızda da otomatik olarak buluta aktarabilirsiniz.

Office 365 sizlere Word, Excel, PowerPoint ve çok daha fazla ürünü bir arada çalıştırma imkanı sunar. En önemli noktalardan biri de, Teams, SharePoint, Kaizala ve diğer Microsoft ürünleriyle de entegre çalışır. Örneğin, Microsoft Teams üzerinden ekip arkadaşlarınızla bir dosya paylaşabilir, online olarak içeriği düzenleyebilirsiniz. .Office 365, kısa zamanda pek çok işi tamamlamanızı sağlar, böylece siz de zamandan tasarruf ederken iş yüklerinizi hafifletirsiniz.

Office 365 Avantajları

Office 365 İş Birliği

İş Birliği

Sunduğu çözümlerle ekipler arası sohbeti, çevrimiçi toplantı, güvenli dosya paylaşımı ve şirket içi sosyal ağ gibi özellikleri ile etkili iş birliği kurun.

Office 365 Güvenilirlik

Güvenilirlik ve Uyumluluk

Yerleşik gizlilik, şeffaflık ve iyileştirilmiş kullanıcı denetimleri ile güvenlik ve uyumlulukta daha fazla denetim imkanı kazanın.

Office 365 Makine Zekası

Makine Zekası ve Analiz

Kolay canlı veri izleme özelliği ve kurumsal çözümleme araçlarıyla etkileyici raporlar ve daha basit panolar elde edin.

Office 365 Mobil

Mobil Kullanım

Mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken bile verilerinizi güncellerken içeriklere dilediğiniz cihazdan da ulaşın.

Hemen teklif alın


Sizler de Makronet ile Office 365 dünyasına adım atabilir, deneyimli personelimizin tecrübelerinden yararlanarak bulut ortamına geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her bir anlaşmada avantajlı fiyatlar ve gelişmiş teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.