Movere Platformu Nedir?

Movere

Movere, bulut ortamına geçiş hazırlığı, optimizasyon ve dönüşüm çözümüdür. Ayrıca siber güvenlik ve BT ortam keşfi gibi dijital dönüşüm girişimleri için müşterilerin sorunlarına çözümler üretmektedir. Bunun yanı sıra Movere, bulut geçişlerini planlamak, BT ortamlarını güvenle optimize etmek, izlemek ve analiz etmek için çalışır. Ayrıca gerekli olan verileri ve analizleri sağlayan bir keşif çözümüdür.

Movere sahip olduğu aracısız botlar ile BT ortamınızdaki her şeyi yakalamak için saatte 1000 sunucu tarar. Bununla birlikte bu bilgileri dinamik ve özelleştirilebilir bir panoya dönüştürür. Buna ek olarak, verileri analiz ederek BT yöneticilerinin çevresi üzerinde görünürlük ve kontrol sahibi olmaları gereken önemli bilgileri vurgular.

Makronet, kurumunuzu bulut ortamlarında en optimal seviyede çalışabilmeniz için gereken tüm hizmeti sizlere sağlıyor! Movere bulut ortamı analizi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Movere Avantajları


Keşfet

Keşfet

Sahip olduğunuz altyapı ve uygulamaların, nerede bulunduğunu, nasıl kullanıldığını ve ne zaman çalıştığını anında görüntüleyebilirsiniz.

Buluta Hazırlık

Buluta Hazırlık

Buluta geçiş yolculuğunuzu mevcut kaynak ve tüketim kullanımına dayalı olarak planlayabilirsiniz.

Optimizasyon

Optimizasyon

Movere’nin ARC aracı, maksimum verimlilik için ortamları optimize etmenize ve dönüştürmenize olanak tanır.

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Coğrafyadan bağımsız BTçevrenizin nasıl kullanıldığını, güvenlik boşluk ve risklerini tanımlayabilirsiniz.

Teklif Alın


Movere iş ortaklığımız ve size sunacağımız özel fırsatlar için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.