Microsoft 365 ile Neler Yapabilirsiniz?


Microsoft 365, içerisinde bulunan Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security eklentileriyle daha yaratıcı iş birlikleri kurun! İçerisinde bulunduğumuz dijital dönüşüm sürecinde kurumların teknolojiden mümkün olduğu kadar çok istifade etmesi gerekiyor. Microsoft 365 de içerisindeki eklentilerle bunu kurumunuza mümkün kılıyor; yaratıcılığınızı güvenlikle birleştiriyor ve modern iş ortamı yaratıyor.

Microsoft 365 Avantajları

Microsoft 365

Yaratıcılık

Yapay zeka içeren araçlar ile çalışanlarınızın yaratıcılığını ortaya çıkarın. Cazip içerikler oluşturarak verileri içgörülere dönüştürün.

Microsoft 365

Takım Çalışması

Ekibinizle bağlantılar kurarak iletişime geçin ve iş birliklerinizi güçlendirin. Office uygulamalarıyla birlikte takım kurun ve şirket içerisinde uyum yakalayın.

Microsoft 365

Yönetim

Karmaşıklığı azaltıp çevikliği güçlendirerek masrafları düşürün ve kolay yönetim kazanın. En verimli araçlarla esnek cihaz yönetimi ve tek portaldan yönetim elde edin.

Microsoft 365

Güvenlik

Modern iş yerleri için cihazları, uygulamaları ve verileri akıllı güvenlik ile koruyun. Dijital ortamınızı savunarak verilere erişimi güvenli hale getirin.

Microsoft 365 Paketleri

Microsoft 365 İş


Office 365 uygulamalarının en son sürümlerini elde edin.
Outlook ve Exchange ile müşterileriniz ve iş arkadaşlarınıza
bağlanın.
– 1 TB bulut depolamasıyla verilerinizi her yerden yönetin.
– Güvenli olmayan kaynaklara ve yazılımlara karşı güvenlik elde edin.
– Tüm cihazlardan yönetim kazanın.

Microsoft 365 Kurumsal


Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security eklentilerine sahip olun.
M365 İş ile gelen tüm avantajları da elde edin.
Teams, SharePoint, OneDrive, Yammer  ile iş yerinizi dönüştürün.
– Gelişmiş güvenlik koruması ve Azure ile uçtan uca koruma elde edin.
Power BI ile gelişmiş analiz kazanın.

M365 Kullanım Analizi

Hemen Teklif Alın


Sizler de Makronet ile Microsoft 365 dünyasına adım atabilir, deneyimli personelimizin tecrübelerinden yararlanarak bulut ortamına geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her bir anlaşmada avantajlı fiyatlar ve gelişmiş teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.