Yazılım Varlık Yönetimi (SAM), firmanızın satın alma gereksinimlerine dair bilinci artırır; bu gereksinimleri karşılamak için yazılım satıcılarıyla olan ilişkinizi geliştirir.

SAM Danışmanlık hizmetimiz ile süreçleri otomatikleştirerek yazılım ve BT kaynaklarınızı optimize edebilir ve firmanızı sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz. Altyapı optimizasyonuyla birlikte işletmeniz daha proaktif, optimize ve dinamik bir duruma geçilmesi sağlanır. Kapsamlı, düzenli bir lisans sistemi sayesinde hızlı ve sorunsuz işlerinizi ilerletebilir ayrıca firmanızın hangi varlıklara sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

Envanter çalışması, tüm yazılım lisanslarınızı ve belgelerinizi düzenleme, yazılım yaşam döngüsünün tüm aşamalarında standartlar ve ilkeler oluşturarak varlıklarınızı yönetiyoruz. Ayrıca, firmanızın gerekli olan yazılım varlıklarını senelik yapacağımız kontroller ile daima güncel tutuyoruz.
SAM danışmanlık hizmetimiz ile yazılımlarınızın daha iyi bir şekilde kontrol edebilir, maliyet, tasarruf, yönetim ve yükümlülükleri şeffaf bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede yazılımlarınızın sahte değil orijinal olduğunu bilmenin huzuruyla varlıklarınızı yönetebileceksiniz.

Related Posts