Azure Nedir?


Firmanızın ihtiyaç duyabileceği tüm BT hizmetlerini bulut üzerinden sunan Microsoft Azure, dijital dönüşümünüzü başlatıyor! Azure, kurumunuzun karşılaştığı iş zorluklarını aşmanızda yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bulut hizmetlerinden oluşur.
Microsoft Azure, “herkes için bulut” anlayışıyla sizlere hizmet vermek için hazırlandı. Gücünü sayılarla kanıtlayarak eski-yeni, büyük-küçük demeden tüm kurum ve kuruluşlar için güvenilir bulut imkanı sunuyor. Ayrıca, diğer bulut servislerinin aksine rekabetçi Kullandıkça Öde fiyatlandırması ile iş ve bütçe gereksinimlerinizi karşılarken maliyet tasarrufları elde edersiniz.

Microsoft Azure Avantajları

Azure

AKILLI

Yapay zeka desteği ile gelişmiş analizler oluşturun ve dilediğiniz işletim sisteminden ve cihazdan ulaşın.

Azure

ÜRETKEN

100’den fazla uçtan uca hizmet ile dilediğiniz aracı, servisi ve dili kullanın.

HİBRİT

Uygulamalarınızı tutarlı olarak dağıtın, yönetim ve çoklu oturum sayesinde her yerden verilerinize erişin.

GÜVENİLİR

Altyapınızı ve uygulamalarınızı buluta taşıyarak güvenlik maliyetinizi azaltın, uyumluluk sürecinizi kolaylaştırın.

Microsoft Gold Partner olarak ‘Bulutla Geleceğe’ anlayışıyla ilerlerken, müşterilerimizin de dijital dönüşümlerini başlatmasına yardımcı oluyoruz. Microsoft Azure servis sağlayıcısı olarak firmanızın ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri sizin için belirliyor, firmanızın buluta geçişini kolaylaştırıyoruz.

Ayrıca, Azure Danışmanlık hizmetimizde sunulan Azure Site Recovery, yedekleme özellikleriyle felaketten kurtarma senaryolarına sizi hazırlıyoruz. Bununla beraber sisteminiz için gerekli olan en optimum sanal makina ve servis çözümlerini üretiyoruz.

Sizler de Makronet ile Microsoft Azure dünyasına adım atabilir, deneyimli personelimizin tecrübelerinden yararlanarak bulut ortamına geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her bir anlaşmada avantajlı fiyatlar ve gelişmiş teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.

AZURE BAŞARI HİKAYESİ

Makronet Azure Webinar'larımız

Düzenli aralıklarla yaptığımız webinar kayıtlarımıza aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz. İleride yapacağımız webinar’larımıza katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın


Sizler de Makronet ile Microsoft Azure dünyasına adım atabilir, deneyimli personelimizin tecrübelerinden yararlanarak bulut ortamına geçişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her bir anlaşmada avantajlı fiyatlar ve gelişmiş teknik destek için bizimle iletişime geçiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.