Makronet Hakkında


Makronet Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2000 yılından bugüne bilişim sektöründe yer almaktadır. Müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda en yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan Microsoft Gold Partner bilişim firmasıdır.

Makronet Bilgi Teknolojileri olarak 2012 yılında Microsoft Bulut ürünlerinin Türkiye pazarında yer alması ile birlikte tüm odağımızı Microsoft Bulut Teknolojileri üzerine çevirdik. 2014 yılından bu yana aldığımız ödüller, bunun en güzel göstergesi oldu. Ayrıca, Microsoft’un 2018 yılı global ödülleri kapsamında ‘Country Partner of the Year’ ödülünü aldık. Ardından 2018 Microsoft Türkiye İş Ortakları Zirvesi’nde yılın en iyi “Yönetilen Servisler İş Ortağı” ödüllerinin sahibi olduk. Son olarak Microsoft Global’de ‘Worldwide SAM Partner of the Year 2019’ ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz.

Firmanız için Microsoft 365, Azure ve SAM danışmanlığı sunuyoruz. Bunun yanında lisans satış ve satış sonrası destek hizmetlerimiz ile firmanıza en uygun lisanslama modelini belirliyoruz. Microsoft’un en özel kampanyalarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Makronet olarak, Microsoft Azure, Microsoft 365 gibi birçok Microsoft bulut ürünleri ile KVKK sürecine sizi hazırlıyor ve gerekli alt yapıyı sağlıyoruz. Hangi araçların ve hizmetlerin verilerinizi korumayı güçlendirmeye yardımcı olacağını sizlere sunuyoruz.

Tek işi microsoft olan Türkiye’nin en büyük iş ortaklarından biri olarak, kendi geliştirmiş olduğumuz çözümler ile de müşterilerimize katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en büyük Bulut Çözümleri Platformu MyAdmin sayesinde müşterilerimiz, Microsoft 365 ve Azure aboneliklerini self-servis olarak yönetebiliyor; Teams üzerinde geliştirdiğimiz siber güvenlik çözümümüz Node Insight ile kurumsal siber güvenlik farkındalıklarını artırıyor ve siber güvenlik duruşlarını geliştiriyoruz. Teknopark firması olarak Ar-Ge çalışmalarımıza devam ediyor ve müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak ve artı değer katacak çözümler üretmeye, Kurucumuz Güçlü Tuğay liderliğinde, bilişim sektöründe büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.

Firmanızın tüm ihtiyaçlarına en uygun, güvenilir ve avantajlı Microsoft ürünleri ve Bulut çözümlerimiz için Makronet’i keşfetmeye başlayın.

Ödüllerimiz


Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile ‘en iyi’ olma yolunda ilerliyoruz.


Microsoft Partner of the Year 2022 – Modern Workplace for SMB

SAM Partner of the year 2019

World Wide Microsoft SAM Partner of the Year 2019

Microsoft

2019 Yılın SAM (Yazılım Envanter Yönetimi) İş Ortağı Ödülü

2018 Microsoft Yılın Bulut İş Ortağı

2018 Microsoft Country Partner of the Year

Yönetilen Servisler İş Ortağı

2018 Yönetilen Servisler İş Ortağı

2017 Microsoft Yılın İş Ortağı

2017 Microsoft Yılın İş Ortağı

2016 Microsoft Yılın İş Ortağı

2016 Microsoft Yılın İş Ortağı

2016 En Yüksek Bulut Ciro Büyümesi Yapan Microsoft İş Ortağı

2016 En Yüksek Bulut Ciro Büyümesi Yapan Microsoft İş Ortağı

2015 Microsoft Yılın İş Ortağı

2015 Microsoft Yılın İş Ortağı

2014 Microsoft Yılın En İyi Müşteri Memnuniyeti Sağlayan İş Ortağı

2014 Microsoft Yılın En İyi Müşteri Memnuniyeti Sağlayan İş Ortağı

2014 Microsoft Bulut İş Ortağı

2014 Microsoft Bulut İş Ortağı

Yönetim Kadromuz


Gücümüze güç katan yönetim kadromuz ile size daha iyi hizmet verebilmek için daima çalışıyoruz.