Makronet Duyurular

Makronet Duyurular sayfamızda kurumuz özelindeki gelişmelerden, Microsoft ürün ve servisleri hakkındaki en son haberlerden ve teknoloji dünyasındaki bizleri etkileyen diğer güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, ürün ve servislerimizde yapılan kampanyalara da buradan ulaşabilirsiniz.

Makronet , Microsoft Bulut teknolojilerine odaklı çalışan ve hizmet veren bir Microsoft Gold iş ortağıdır. Makronet, müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, danışmanlık, uygulama, yaygınlaştırma ve sürekli devam eden bir bulut ürünleri yönetimi sağlar.Duyurular sayfamızda Microsoft 365, Office 365, Azure ve tüm diğer Microsoft bulut ürünleri hakkında duyuruları ve detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Noventiq

Noventiq ve Makronet Birleşme Duyurusu

Makronet'in, dijital dönüşüm ve siber güvenlik alanlarında global çözüm ve hizmet sağlayıcısı Noventiq tarafından satın alındığını bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz!


2022 Microsoft Partner of the Year

2022 Microsoft Partner of the Year Ödülünü Kazandık!

2022 Microsoft Partner of the Year ödüllerinde, Makronet olarak geliştirdiğimiz MyAdmin çözümümüz ile, “Modern Workplace for SMB” global ödülünü Türkiye’ye kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. 


Galata

Galata Taşımacılık MyAdmin Başarı Hikayesi

25 yıllık uluslararası taşımacılık ve lojistik şirketi olan Galata Taşımacılık, dijital dönüşüm süreçlerini MyAdmin ile bir adım ileriye taşıyor.


Sinpaş

Sinpaş Holding MyAdmin Başarı Hikayesi

1974 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük ve köklü şirketlerinden biri olan Sinpaş Holding, MyAdmin sayesinde lisanslama ve finansal operasyonlarında büyük bir maliyet ve zaman tasarrufu elde etti.


Microsoft SMB Workshop Başarı Hikayemiz Yayında!

MyAdmin ile birlikte gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmaları kapsamında, global olarak öne çıkarılan ve örnek gösterilen bir Microsoft iş ortağı olmayı başardık.


Çok değerli müşterimiz Galata Taşımacılık ile gerçekleştirdiğimiz MyAdmin röportajımız yayında!

25 yıllık uluslararası taşımacılık ve lojistik şirketi olan Galata Taşımacılık, dijital dönüşüm süreçlerini MyAdmin ile bir adım ileriye taşıyor.


Beyaz Fırın

Beyaz Fırın MyAdmin Başarı Hikayesi

1800 yılında ilk kez macerası başlayan, Türkiye’nin en değerli ve köklü firmalarından olan Beyaz Fırın, MyAdmin sayesinde tüm teknik ihtiyaçlarını uçtan uca karşıladı.


GrowthX Accelerator

GrowthX Accelerator programı için başvurular başladı!

GrowthX Accelerator programı, ikinci dönem için Türkiye’den start-up başvurularını toplamaya başladı...


Microsoft Office 2010 desteği ve güncelleştirmeleri durduruldu!

1 Kasım 2021 tarihi itibariyle Microsoft, Office 2010 desteğini sona erdirmiştir.  Bu nedenle ilgili servislerin güvenlik güncelleştirmeleri durmaya başlamıştır.


MyAdmin Kampanya

MyAdmin Yükselt Kazan Kampanyası Başladı!

Mevcut Microsoft 365 paketinizi bir üst pakete taşıyın, aradaki fark kadar para puan kazanın!