Makronet Blog
Makronet Blog
sayfamızda Microsoft bulut çözümleri, teknolojileri ve daha fazlası hakkında bilgi için bizi takip edebilirsiniz. Bunların yanında kendi çözümlerimiz, etkinliklerimiz, kampanyalar ve birçok güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Makronet, Microsoft Bulut teknolojilerine odaklı çalışan ve hizmet veren bir Microsoft Gold iş ortağıdır. Makronet, müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, danışmanlık, uygulama, yaygınlaştırma ve sürekli devam eden bir bulut ürünleri yönetimi sağlar. Makronet Blog’ta Microsoft 365, Office 365, Azure ve tüm diğer Microsoft bulut ürünleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

myadmin

MyAdmin Üzerine Sohbet

Bugün size göz önünde olmayan, doğrudan mutfağın içerisinden ulaşıyoruz. Çok değerli MyAdmin Ürün Müdürü Nihan Yazgan ve Müşteri Başarı Yöneticimiz Göktuğ Yıldırım ile MyAdmin üzerine sohbet ettik ve bu yolculuğu sizlere de aktarmak istedik.


myadmin

Yeni MyAdmin ile Tanışın!

MyAdmin’i size örneklerle anlatmak istiyorum. İşinizi yaparken nasıl keyif alacağınızı göstermek, üst birimlere veya diğer departmanlara bu ürünü anlatırken yaşayacağınız heyecanı hissettirmek, çalışırken nasıl kazanacağınızı ispatlamak ve MyAdmin ile nasıl birlikte büyüyebileceğimizi anlatmak istiyorum.

Başlayalım mı?


microsoft inspire 2021

Microsoft Inspire 2021’de Neler Oldu?

Microsoft Inspire 2021’i diğer yıllardan daha önemli kılan ana başlıklar ise Windows 11 hakkında verilen detaylar ve Windows 365’in ilk kez duyurulması oldu. Yine Microsoft Viva tarafındaki yenilikler de incelenirken, güvenlik ve uyumluluk çözümleriyle birlikte Azure hizmetleri de büyük bir oranda etkinlikte ele alındı. Gelin Inspire 2021’in detaylarını birlikte inceleyelim!


microsoft edge

10 Adımda Microsoft Edge

Web'deki en kapsamlı yerleşik öğrenme ve erişilebilirlik araçları yelpazesine sahip olan Microsoft Edge ile yapabileceğiniz 10 harika ipucu!


microsoft teams

Keşke Daha Önce Bilseydim Diyeceğiniz 10 Microsoft Teams İpucu – Bölüm 2

Bir önceki yazımızdan gelen geri dönüşlere istinaden, yeni yazımızı hemen yayınlamak istedik. İşte hayat kurtaracak yeni Microsoft Teams ipuçları!


microsoft teams

Keşke Daha Önce Bilseydim Diyeceğiniz 10 Microsoft Teams İpucu – Bölüm 1

Sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız Microsoft Teams ipuçlarını görünce keşke daha önce bilseydim diyeceğinize eminiz! İşte o ipuçları...


uzaktan çalışma

9 Adımda Uzaktan Çalışma

Bu yazımızdaki Microsoft tarafından kullanılan 9 uzaktan çalışma yöntemi ile güvende, bir arada ve sağlıklı çalışarak iş verimliliğinizi koruyun.


microsoft teams

10 Adımda Microsoft Teams

Uygulamayı kurdunuz ve kullanmaya hazırsınız. Çok basit 10 adımda nasıl Microsoft Teams uzmanı olabileceğinizi anlatıyoruz. Patronlarınız uzmanlığınızdan yararlanmak isterse şaşırmayın, rica ederiz!


myscore

MyScore Güvenlik Danışmanlığı Çözümü

MyScore, Makronet müşterileri için özel olarak tasarlanmış bir güvenlik danışmanlığı çözümüdür. Office 365 abonelikleri bulunan kullanıcılarımızın, kendi güvenlik durumlarını incelemelerine, analiz etmelerine ve güçlendirmelerine olanak sağlayan bir servistir.


microsoft azure

Microsoft Azure Fiyatlandırma Politikaları

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre kullandığın kadar öde anlayışını benimsemiş Microsoft Azure fiyatlandırma politikalarını gelin birlikte yakından inceleyelim!