Makronet Blog
Makronet Blog
sayfamızda Microsoft bulut çözümleri, teknolojileri ve daha fazlası hakkında bilgi için bizi takip edebilirsiniz. Bunların yanında kendi çözümlerimiz, etkinliklerimiz, kampanyalar ve birçok güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Makronet, Microsoft Bulut teknolojilerine odaklı çalışan ve hizmet veren bir Microsoft Gold iş ortağıdır. Makronet, müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, danışmanlık, uygulama, yaygınlaştırma ve sürekli devam eden bir bulut ürünleri yönetimi sağlar. Makronet Blog’ta Microsoft 365, Office 365, Azure ve tüm diğer Microsoft bulut ürünleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

World Wide Microsoft SAM Partner of the Year 2019

Microsoft SAM Partner of the Year 2019

Microsoft liderlerinin ve binlerce iş ortağının katıldığı, Microsoft Inspire, 14-18 Temmuz 2019 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşti.


powerpoint

Yapay Zeka Desteği ile PowerPoint 365

Microsoft'un PowerPoint 365'e getirdiği yapay zeka güncellemesi ile sunumlarda strese yer yok. “Acaba içeriğim doğru mu?” gibi sorular sormaya devam ediyor musunuz?


koşullu erişim

Koşullu Erişim Artık Microsoft 365 Business’ta!

Şirket verilerinize “nerede, ne zaman ve kimlerin” erişeceğini kontrol edebileceğiniz koşullu erişim politikaları artık M365 Business’a getiriliyor.


Generations

Dijital Dünya Dinamiklerine Ayak Uydurmak

Dijital dünyaya ayak uydurmaya çalışırken yıllar çok hızlı geçiyor. Milenyumu kutladığımız günler daha dün gibiydi sanki; şimdi yıl oldu 2019. Teknoloji sabit hızla değil, ivmeli bir şekilde ilerliyor.


Microsoft 365 Kullanım Analizi

Microsoft 365 Kullanım Analizi

Microsoft 365 Kullanım Analizi, pek çok sektör ve departmanda kullanılıyor. Verilerle güçlendirilmiş detaylı grafikler, raporlar ve analizler sunan Power BI kullanıcıların yardımına yetişiyor.


bulut

Yoksa Siz Hala Bulut ile Tanışmadınız mı?

Ekip çalışması ve iletişim her işletmenin can damarı. İşte tam da bu noktada Microsoft 365 ürünleri size ilaç gibi gelecek. Asıl amaç bulut üzerinde akıllı bir şekilde çalışmak ve...


sharepoint

SharePoint ile Güncel Kalın!

SharePoint yeni özellikleri ile kuruluşunuzu güncel tutacak. Artık haber gönderilerinizi özel sırada görünecek şekilde düzenleyebilir, kuruluşunuza ait...


Microsoft 365 ile Verileriniz Güvende!

Microsoft 365 veri kontrolü kolaylaştıran ve gizliliği sağlayan özelliklerle artık daha güçlü! M365...


SharePoint Güncellendi!

İletişimi ve işbirliğini kolaylaştıran SharePoint yenilendi! Artık bir haber veya sayfa için hedef kitle belirlemek mümkün...


Windows Defender ile Güvenliği Sağlayın!

Microsoft Defender ATP’nin yeni bileşeni Tehdit ve Güvenlik Açığı Yönetimi kullanımda! Tehdit ve Güvenlik Açığı Yönetimi kullanıcılara...