Makronet Blog
Makronet Blog
sayfamızda Microsoft bulut çözümleri, teknolojileri ve daha fazlası hakkında bilgi için bizi takip edebilirsiniz. Bunların yanında kendi çözümlerimiz, etkinliklerimiz, kampanyalar ve birçok güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Makronet, Microsoft Bulut teknolojilerine odaklı çalışan ve hizmet veren bir Microsoft Gold iş ortağıdır. Makronet, müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca, danışmanlık, uygulama, yaygınlaştırma ve sürekli devam eden bir bulut ürünleri yönetimi sağlar. Makronet Blog’ta Microsoft 365, Office 365, Azure ve tüm diğer Microsoft bulut ürünleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

microsoft edge

10 Adımda Microsoft Edge

Web'deki en kapsamlı yerleşik öğrenme ve erişilebilirlik araçları yelpazesine sahip olan Microsoft Edge ile yapabileceğiniz 10 harika ipucu!


microsoft teams

Keşke Daha Önce Bilseydim Diyeceğiniz 10 Microsoft Teams İpucu – Bölüm 2

Bir önceki yazımızdan gelen geri dönüşlere istinaden, yeni yazımızı hemen yayınlamak istedik. İşte hayat kurtaracak yeni Microsoft Teams ipuçları!


microsoft teams

Keşke Daha Önce Bilseydim Diyeceğiniz 10 Microsoft Teams İpucu – Bölüm 1

Sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız Microsoft Teams ipuçlarını görünce keşke daha önce bilseydim diyeceğinize eminiz! İşte o ipuçları...


node insight

Node Insight: Microsoft Teams Güvenlik Çözümü

Dünyanın ilk ve tek Microsoft Teams siber güvenlik çözümünü duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Karşınızda, Node Insight!


uzaktan çalışma

9 Adımda Uzaktan Çalışma

Bu yazımızdaki Microsoft tarafından kullanılan 9 uzaktan çalışma yöntemi ile güvende, bir arada ve sağlıklı çalışarak iş verimliliğinizi koruyun.


microsoft teams

10 Adımda Microsoft Teams

Uygulamayı kurdunuz ve kullanmaya hazırsınız. Çok basit 10 adımda nasıl Microsoft Teams uzmanı olabileceğinizi anlatıyoruz. Patronlarınız uzmanlığınızdan yararlanmak isterse şaşırmayın, rica ederiz!


myscore

MyScore Güvenlik Danışmanlığı Çözümü

MyScore, Makronet müşterileri için özel olarak tasarlanmış bir güvenlik danışmanlığı çözümüdür. Office 365 abonelikleri bulunan kullanıcılarımızın, kendi güvenlik durumlarını incelemelerine, analiz etmelerine ve güçlendirmelerine olanak sağlayan bir servistir.


microsoft azure

Microsoft Azure Fiyatlandırma Politikaları

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre kullandığın kadar öde anlayışını benimsemiş Microsoft Azure fiyatlandırma politikalarını gelin birlikte yakından inceleyelim!


edge

Yeni Microsoft Edge ile Tanışın

Dijital dönüşümü bir yapıtaşı olarak benimsemiş teknoloji devi bir firmanın, gösterilen sitemlere kayıtsız kalmayacağı belliydi. O zaman müjdemizi verelim: Microsoft Edge küllerinden doğuyor!


Teams

Microsoft Teams Güncellemeleri

2020’de Microsoft Teams birçok yenilikleriyle gelmeye devam ediyor. Skype for Business end-of-support olduğu için uzun bir süre önce Skype for Business’e elveda, Teams’e merhaba demiştik.
Sizler için en önemli 6 yeniliği derledik. Gelin bizi hangi özellikler bekliyor, yakından bakalım.