Başarı Hikayelerimiz


Makronet Bilgi Teknolojileri olarak Microsoft bulut ürünleri ile ilgili birçok projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Bu projelerimiz, Microsoft tarafından başarı hikayesi olarak değerlendirildi. 2014 yılından bu yana 4 yıl boyunca Microsoft Yılın Bulut İş Ortağı ödülünü aldık. Türkiye’deki en başarılı Microsoft iş ortaklarından biri olarak hedefimiz, siz müşterilerimizle beraber başarılarımızı uluslararası düzeye çıkarmak ve başarılarımızın devamını getirmektir.

Microsoft SMB Workshop Başarı Hikayemiz Yayında!

Microsoft Bulut Çözümleri ile Başarılarımız


Sunucu hizmetleri maliyetlerini %70 düşürdü!

Office 365 ile birlikte e-posta sistemini Microsoft bulut platformuna taşıyan Koska, bir gün gibi kısa bir sürede, herhangi bir veri kaybı yaşamadan geçiş sürecini tamamladı.

DAHA FAZLASI

Office 365 ile kârlılığını artırdı!

Fırın ve pasta sanatı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Beyaz Fırın, hem kapasite yetersizliğine hem de e-postaları alan cihazların senkronizasyon sorununa Office 365 ile çözüm buldu.

DAHA FAZLASI

Buluta geçişle maliyetlerde %70 kazanç sağladı!

Dardanel, Office 365 ile gelen Exchange Online sayesinde, tüm dağınık yapısını tek bir panel üzerine taşıdı ve bu sayede hızlı ve kolay şekilde yönetilen bir e-posta platformu hayata geçirdi.

DAHA FAZLASI

Röportajlar


Microsoft bulut iş ortağı olarak dijital dönüşümde elde ettiğimiz başarılarımızın sırları hakkında detaylı bilgi için röportajlarımızı izleyebilirsiniz.

Microsoft Yılın İş Ortağı: Makronet

“Biz Microsoft’un bulut odaklı iş ortağıyız. Microsoft’un bulut çözümleri için satış ve satış sonrası desteğini sağlıyoruz. Başarımızın sırrı, müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşmamızdır. Hedefimiz sadece lisanslamak değil, Microsoft bulut ürünleriyle çözümler üretmek ve müşterilerimizin performanslarını en yüksek seviyeye çıkarmaktır.”  – Güçlü Tuğay, Makronet, CEO

Microsoft bulut çözümleriyle Makronet’in Başarısı

“Biz bulutla doğmuş bir iş ortağıyız. Bulut teknolojileriyle beraber Microsoft’un aktif iş ortağı haline geldik. İlk olarak bütün müşterilerimizi buluta taşıdık ve tüm ekibimiz satış, destek ve lisanslama modelinde odağını buluta çevirdi. Microsoft’un bulut vizyonu ile beraber ilerlemek ve hareket etmek isteyen bir firmayız.” – Güçlü Tuğay, Makronet, CEO