Dijital Dönüşümünüzü Sağlarken İş Verimliliğinizi de Geliştirin!

Logitech

İleri teknoloji ve üstün tasarım özelliklerine sahip video konferans ürünleriyle her ölçekteki toplantı odalarına entegre olabilen profesyonel iletişim araçları sağlayıcısı Logitech ile Makronet, sizlere üst düzey konferans deneyimi yaşatmak adına bir araya geldi!
Logitech, gelişmiş video konferansı çözümleriyle ekiplerinizin uyum içerisinde olmasını, müşterileriyle görüşmeler gerçekleştirmesini ve dosya, fotoğraf, video gibi dosyaların paylaşılmasını sağlar. Geleneksel araçlarla, limitli ve ölçeklenemez bir iş ortamında çalışırken, modern iş ortamında Microsoft bulut altyapısıyla beraber akıllı, ölçeklenebilir, yönetilebilir ve düşük maliyetli bir ekosistem içerisinde çalışma imkanı elde edersiniz. Birçok video konferans yazılımıyla entegre çalışabilen “tak-çalıştır” ürünleriyle zaman – maliyet dengesini sağlayabilirsiniz.
Makronet ile yaptığınız her anlaşmayla, özgün danışmanlığımızdan, tecrübemizden ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Logitech Donanım Çözümü’nün fiyatlarını öğrenmek ve size en uygun paketlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logitech’in Avantajları


Geniş Ölçekli

Geniş Ölçekli

Entegre Sistem

Entegre Sistem

Yenilikçi Tasarım

Yenilikçi Tasarım

Maliyet Verimililiği

Maliyet Verimliliği

Müşterilerimiz Tarafından En Çok Tercih Edilen Logitech Ürünleri


MEETUP

Küçük ölçekli toplantı salonları için ekstra geniş görüş alanı ve ses özelliği sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde donanım kalabalığını en aza indirerek ürün kurulumunu kolaylaştırır. RightSenseTM proaktif teknolojisi ile insan sesini optimize eder, kamerayı tüm katılımcıları görecek şekilde hareket ettirir, aydınlatma koşullarını üst seviyeye çıkarır ve tüm bunları otomatik olarak gerçekleştirir.

DETAYLI BİLGİ

GROUP

Hem orta hem de büyük toplantı odaları için ekonomik video konferansı deneyimi sunar. HD video ve 10 kata kadar yakınlaştırma özelliği sayesinde tüm odaya hakimiyet sağlar. RightSenseTM proaktif teknolojisi ile insan sesini optimize eder, kamerayı tüm katılımcıları görecek şekilde hareket ettirir, aydınlatma koşullarını üst seviyeye çıkarır ve tüm bunları otomatik olarak gerçekleştirir.

DETAYLI BİLGİ

RALLY

Üstün kaliteli UHD konferans sistemiyle orta ve çok büyük boyutta odalardaki deneyiminizi iyileştirir. Stüdyo kalitesinde görüntü, gelişmiş modüler ses ve basit kablo yönetimi sunar.RightSenseTM proaktif teknolojisi ile insan sesini optimize eder, kamerayı tüm katılımcıları görecek şekilde hareket ettirir, aydınlatma koşullarını üst seviyeye çıkarır ve tüm bunları otomatik olarak gerçekleştirir.

DETAYLI BİLGİ

Teklif Alın


Logitech ürünleri hakkında daha fazlası için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

*Makronet, iletişim bilgilerinizi Microsoft ürünleri ve Makronet hizmetleri hakkında güncellemeler ve özel teklifler sunmak için kullanabilir. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyabilirsiniz.