FastTrack Nedir?


FastTrack, Microsoft bulut hizmetlerine sorunsuz ve güvenilir şekilde geçiş yapılmasını sağlayan başarılı bir hizmettir. Microsoft 365 veya Office 365 aboneliklerine sahipseniz, FastTrack’i hiçbir ek ücret olmadan aboneliğiniz süresi boyunca yararlanabilirsiniz.

Microsoft FastTrack hizmeti size şu konularda yardımcı olabilir:

Mükemmel Deneyim


Microsoft mühendisleri veya iş ortakları tarafından sağlanan uçtan uca rehberlik alabilirsiniz. Buluta geçiş senaryonuzu güvenli bir hizmet ile tamamlayabilirsiniz. Microsoft ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmak için yol haritanıza ulaşabilirsiniz.

Başarı Hikayesi


Bulut hizmetlerinde başarının devamı kullanıma ve memnuniyete bağlıdır. FastTrack ekibiyle çalışarak buluta geçiş işlemini başlatır, ortamınızı hazırlar ve bir proje planı elde edersiniz. Başarı hikayenizi oluşturabilir ve dijital dönüşüm yolculuğunu tamamlayabilirsiniz.

Hızlı İletişim


Hiçbir ek ücret olmadan, FastTrack’in en iyi yöntemlerine hızlı bir şekilde erişerek, başarılı dağıtımları destekleyecek süreçlerden yararlanabilirsiniz. Dağıtım planlamalarını sağlayacak en iyi yöntemlere ulaşabilir ve FastTrack mühendisleriyle iletişim kurabilirsiniz.

FastTrack Hizmetini Hızla Keşfetmeye Başlayın

Planlayın

Size başarılı bir bulut dağıtım planlamalarını sağlayacak kaynaklar, araçlar ve en iyi yöntemler sunuyor, işinize uygun bir Başarı Planı oluşturuyoruz.

Katılın

Teknik ortamınızı değerlendirerek sorunsuz bir katılım ve geçiş süreci sağlamak için FastTrack mühendislerimizden kişiselleştirilmiş yardım alabilirsiniz.

Değeri Artırın

Makronet olarak FastTrack ile erişebileceğiniz tüm kaynaklar ve rehberlikten faydalanmanızı sağlayarak size en iyi çözüm planını sunuyoruz.

Makronet ile

Microsoft Desteği
Ücretsiz
Deneyimli Ekip
Firmanıza Değer Katma

Microsoft ile

Güvenli Geçiş
Başarılı Dağıtım
En İyi Kaynağa Erişim
Hızla Devreye Alma

Öne Çıkan FastTrack Servisleri

Teams

Ekip çalışmasını kolaylaştırır. Eksiksiz bir sohbet ve çevrimiçi toplantı çözümüdür. Office 365 uygulamalarıyla entegre bir işbirliği yapmanızı sağlar.

Yammer

Kurumsal sosyal ağ olması, ilişkilerde saydamlık için açık iletişim ortamı yaratır. Paylaşılan konular, ilgi veya uygulama alanları çerçevesinde bir araya getirir.

SharePoint Online

Ekip sitelerinize, kuruluş portallarına ve kaynaklarına, birlikte çalıştığınız kişilere hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayarak çalışmayı sürdürmenize yardımcı olur.

Diğer FastTrack Servisleri

Gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur. %99,9 çalışma süresi garantisi ile e-posta hesaplarınız posta filtreleme özellikleri ile her yerden sürekli çalışır.

Üretken, güvenli ve sürekli güncellenen özellikleri sunar. Office 2019’un kapsamındaki hizmetlerden daha fazlasını içeren bir  hizmet erişimi sağlar.

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun tüm mobil ve bilgisayarlar için yönetim olanakları sağlar. Veri erişimini ve güvenliği için ayrıntılı uygulama kuralları ayarlar.

Azure Active Directory Premium, bulut odaklı uygulama erişimi ve self servis kimlik yönetimi çözümleri sağlar. Buluttaki özelliklere sorunsuz bir şekilde erişmesine olanak tanır.

Bizimle iletişime geçin


Siz de Makronet farkıyla FastTrack’i hiçbir ek ücret olmadan denemek için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.