Microsoft Bulut Danışmanlığı


Bulut Danışmanlığı konusunda Microsoft’un beraber ilerlediği en yetkili iş ortaklarından biriyiz. Microsoft 365 ve Office 365, e-posta gibi tüm geçiş (migration) süreçleri, satış ve sonrası destek ile beraber yönetim-yapılandırma gibi hizmetlerler de sağlıyoruz. Böylece, firmanıza en uygun lisanslama modelini belirliyor ve Bulut ürünlerine geçişinizi gerçekleştiriyoruz.

Firmanızın ihtiyacı doğrultusunda gerekirse sizi Microsoft Türkiye yetkilisi ile birlikte ziyaret ediyoruz. Yine isterseniz sizi Microsoft bünyesindeki Teknoloji Deneyim Merkezi’nde misafir ediyor ve size canlı bulut deneyimi yaşatıyoruz.

Office 365 bulut ürünü danışmanlığının yanında Azure danışmanlık hizmetimiz ile başarılı olmanızı sağlıyoruz. Microsoft Azure platformunun uçtan uca 100’den fazla araçla dolu olan hangi özelliği firmanıza yönelikse, en uygun olanı sizin için belirliyoruz.

Azure Danışmanlık hizmetimizde Azure Site Recovery, yedekleme özellikleriyle felaketten kurtarma senaryolarına sizi hazırlıyoruz. Ayrıca, sisteminiz için gerekli olan en optimum sanal makina ve servis çözümlerini üretiyoruz.