Microsoft Teams Store’daki İlk ve Tek Siber Güvenlik Uygulaması!

Dünya Sağlık Örgütü CIO’su Flavio Aggio, Corona Virüs dolayısıyla artan siber saldırılara dikkat çekti: “Şimdiye kadar karşılaştığımız tüm saldırıların 2 katı büyüklüğünde bir siber saldırı ile karşı karşıyayız.”

Pandeminin yol açtığı uzaktan çalışma furyasında pek çok firma, siber saldırılara uğradı ve uğramaya devam ediyor. Çok merkezli çalışan firmalar, tüm çalışanlarına gerekli siber güvenlik eğitimlerini ve farkındalığını vermekte güçlük yaşayabiliyorlar. Uzaktan çalışma döneminde ise tüm bu sorunların yönetilmesi daha da zorlaşıyor.

Peki ya size tek bir panelden tüm kullanıcılarınıza ulaşabileceğinizi, yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçları takip edebileceğinizi, siber güvenlik zaafiyetlerini ortaya çıkarabileceğinizi, gerekli güvenlik eğitimlerini otomatik olarak verebileceğinizi ve en önemli konu olan siber güvenlik farkındalığını yerinizden kalkmadan tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebileceğinizi söylesek?

Tanıştıralım, Node Insight!

Node Insight, her sektördeki kurumsal firmalar için siber güvenlik ve varlık yönetimi, siber saldırı çeşitleri farkındalığı ve BT zaman/maliyet tasarrufu sağlayan ilk ve tek Microsoft Teams siber güvenlik çözümüdür.

Node Insight Avantajları

  • Cihazları Microsoft Teams üzerinden uzaktan tarayarak, Siber Güvenlik Tehdit Algılama.
  • Siber Güvenlik Farkındalık Anketleri düzenleme ve puanlama.
  • Bilgisayar performansı anketleri ile Yazılım & Donanım Varlık Yönetimi.
  • Önerilen Akıllı Eğitimler ile artırılan KVKK ve Siber Güvenlik farkındalığını iyileştirme.
  • Sadece tek bir panel üzerinden veri takibi ile Kurum Çapında BT Kontrolü ve BT Maliyet Tasarrufu.
  • Anketler, raporlar, öneriler ve eğitimler ile Güvenlik ve Yasal Uyumluluk Gelişimi.

Güvenlik Puanı artışları ile departmanlar arasında Siber Güvenlik farkındalığını oyunlaştırma.