Yapay Zeka ile PowerPoint Daha Güçlü!

Microsoft’un PowerPoint 365‘e getirdiği yapay zeka güncellemesi ile sunumlarda strese yer yok!

Okul sıralarından ofis hayatına kadar belki yüzlerce sunum gerçekleştirmişizdir. Lakin, her seferinde yaşadığımız huzursuzluk da asla yok olmamıştır. Çoğunlukla, içeriğimizden ve biçimlendirmelerden de tam anlamıyla emin olamamamız da başlı başına büyük bir sorun. Sunum yaparken kendinizi hala huzursuz hissettiğiniz oluyor mu? “Acaba içeriğim doğru mu, biçimlendirmesini farklı mı yapsaydım?” gibi sorular sormaya devam ediyor musunuz? Merak etmeyin, Microsoft’un size güzel bir haberi var. Microsoft PowerPoint 365 artık Yapay Zeka ile gücünü ikiye katlıyor; sunumunuzu sizin için hazırlıyor!

PowerPoint 365 Avantajları

Kurumunuzdaki verimliliği ve yaratıcılığı PowerPoint’e gelen yeni yapay zeka güncellemesi ile arttırın ve sunumunuzla ilgili tüm soru işaretlerini aklınızdan çıkarın! Office 365’in yaratıcılığınızı geliştiren ürünü olan PowerPoint365 ile yapabileceklerinizin sınırı yok! Gelin birkaç tanesini sizlerle paylaşalım:

– QuickStarter özelliği ile içeriğinize en uygun görüntüleri akıllı bir şekilde ekleyip resim, ek ve simgeleri otomatik olarak önerir.
– Firmanıza ve markanıza özel akıllı tasarım önerileri ve şablonları sunar.
– PowerPoint Designer perspektifleri ekleyerek sayısal verilerin kolayca anlaşılmasını sağlar.

Dahası da var! Bu linkten Microsoft’un ücretsiz olarak sunduğu eğitim sayfasına giderek, diğer pek çok Office ürünleri hakkında ipuçlarına ve bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

Yazımızı bitirmeden size 1 İpucu verelim istedik: Mobil Kumanda

– Mobil cihazlarınıza PowerPoint uygulamasını indirdikten sonra sunumu yapacağınız cihaz ile eşleştirin. Ardından, mobil cihazınızı lazer kumanda gibi kulanabilir, üzerinde anlık düzenlemeler gerçekleştirebilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz!

Yapay Zeka destekli PowerPoint 365 ile sunumlarınızda korkuya, endişeye ve huzursuzluğa yer yok. Sunumu yaratmak bizden, sunması sizden!

Bu ve daha fazla eklentilerin bir araya geldiği Office 365 paketlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.