Neden Bulut?

Ekip çalışması ve iletişim her işletmenin can damarı. Günümüzde insanlar, coğrafi açıdan hiç olmadığı kadar dağılmış durumda bu nedenle çalışırken birçok farklı cihaza ihtiyaç duyuyor. Öte yandan iş dünyası gittikçe hızlanan bir tempoya sahip. Hal böyleyken sizce de her gün kullandığımız araçları 21. yüzyıla, yani bulut üzerine taşımanın zamanı gelmedi mi?

İşte tam da bu noktada Microsoft 365 ürünleri size ilaç gibi gelecek! Üstelik kullandıkça öde (kiralama) modeli ile maliyetlerinizi kullanımlarınıza göre optimize edebilirsiniz.

Aslında mesele sadece tüm iş yüklerinizi buluta taşımak değil. Asıl amaç bulut üzerinde akıllı bir şekilde çalışmak ve değerli zamanınızı verimli kullanabilmektir. İş yüklerinizi buluta taşıdıktan sonra herhangi bir konumdan veya cihazdan belge oluşturmak, paylaşmak ve birlikte çalışmak her zamankinden daha kolay hale geliyor. Aynı zamanda bildiğiniz ve sevdiğiniz Office uygulamalarına ek olarak, işletmenizin dijital dönüşümüne hızla ayak uydurmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni özelliklerle geniş olanaklar elde edebilirsiniz.

Bulut ile verimli bir şekilde çalışma diyoruz! ÇÜNKÜ

1. Gerçek mobil kullanım gücü sunma,
2. İşinizi farklı konumlar arasında senkronize etme,
3. Yeni nesil işbirliği özelliklerine sahip olma,
4. Toplantıları modernleştirme ve basitleştirme,
5. Verilerinizden daha fazla değer isteme,
6. Ekibinizdeki herkesin uyum içinde çalışmasını sağlama ve daha birçok servisi ve çözümü size sunuyor.

Eğer ‘Bulutla Geleceğe’ diyorsanız Makronet olarak size sunduğumuz fırsatları, bulut teknolojilerinin faydalarını gelin size anlatalım.  Dijital dönüşüm süreci ve bulut teknolojileri hakkında sorularınız varsa bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Nihan Yazgan Kunduracı, Marketing Executive, Makronet

https://www.linkedin.com/in/nihanyazgan/