Microsoft, Office 365 ile gelen SharePoint üzerinde hayata geçirdiği yine güncellemesinde, rekabetçi yeni özellikleri ekleyerek kuruluşunuzu güncel tutacak!

Artık haber gönderilerinizi özel sırada görünecek şekilde düzenleyebilmeniz mümkün! Anasayfanıza dilerseniz birçok farklı site ve sayfadan haberler getirebilecek, böylece öenmli gelişmeleri takip edebileceksiniz. Öte yandan, kuruluşunuz hakkında çıkan haberler ile ilgili olarak da resmi ya da diğer yetkili siteler olabilir. Bunun için, kuruluşunuza dair çıkan haberleri, firma haber kaynağı olarak belirtebilirsiniz. Ayrıca, SharePoint kullanıcıları için haberler sekmesini birleştirebilirsiniz. Başlık üzerindeki renk bloğu sayesinde de kolayca ayırt edebilirsiniz. Üstelik, haber kaynakları yöneticiler tarafından PowerShell komutları ile yönetilebilir.

SharePoint zamanınızı da önemsiyor! Sizlere neden olabilecek herhangi bir zaman kaybının önüne geçmek adına, en basit şekilde yeni bir sayfa oluşturabilirsiniz. Gerçekten de yapmanız gereken şey çok basit: Hazır şablonları kullanmak ve dilediğiniz gibi özelleştirmek!

“Haberleri görebiliyorum, kolaylıkla yeni bir sayfa oluşturabiliyorum ama bildirim alamıyorum,” dediğinizi duyar gibiyiz. Endişe etmeyin, Microsoft sizin için en doğru güncellemeleri getirmeye devam ediyor. Hiçbir haberi kaçırmamak ve intranetinizi hep güncel tutmak için bildirimler özelliği de kullanımda! Yenilenen SharePoint ile artık takip ettiğiniz sitelerde yeni bir haber yayınlandığında bildirim alabileceksiniz. Dahası da var! Çok yakında Office 365 kapsamında gelecek yeni güncellemeler içerisinde, haber bildirimlerini mail olarak da alabileceksiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.