AR-GE çalışmalarımızla artık Makronet de Teknopark İstanbul’da!

Microsoft Gold Partner CSP iş ortağı olarak “Bulutla Geleceğe” anlayışıyla, yıllardır kendi çözümlerimiz ile globalden gelen ödülleri kazanmaya devam ediyoruz.  Bu yıl yeni bir başarıya daha imza atmayı başardık.

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın da sayılı teknoparklarından biri olması hedeflenen Teknopark Istanbul, Ar-Ge faaliyetlerinin yürütüldüğü bu atmosfere, biz de kendi çözümlerimizle dahil olacağız. Yazılım varlık süreçleriyle ilgili olarak geliştirdiğimiz SAM4UP hizmet çözümümüz ve Microsoft Global’de “Country Partner of the Year” ödülünü getiren lisans yönetim ve maliyet optimizasyonu çözümümüz MyAdmin ile dikkatleri üzerimize çektik. Hem yerel hem de global bir marka olma yolunda ilerlerken, ulusal inovasyon ekosistemine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bilim ve iş dünyasını bir araya getirmek adına tüm faaliyetlerimizi Teknopark Istanbul’a taşıyoruz. Geliştirdiğimiz çözümler ve partnerliğin yanında, Ar-Ge faaliyetlerimizi de hızlandırmak için girişimlerde bulunacağız.

2000 yılından bu zamana kadar elde ettiğimiz tüm başarılara ortak olan tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte Ar-Ge faaliyetlerimizi orda yürütecek ve her zamankinden daha azimli, istikrarlı ve inovatif çalışmak için gayret gösteriyor olacağız.