helsinkiMicrosoft FastTrack Ready Partner Connections Helsinki Etkinliğindeyiz!

Global’de resmi kayıtlar içerisinde yer alan 254 Microsoft FastTrack İş Ortağı’ndan biriyiz. 16-18 Nisan 2019 tarihleri arasında Finlandiya’da Türkiye’den katılımcı olarak yer alıyoruz!

FastTrack Ready Partner Connections kapsamında 2 gün sürecek bu etkinlikte, teknoloji dağıtım ekiplerini ve iş ittifak yöneticilerini etkinleştirmek için nasıl yollar izlenebileceğinden bahsediliyor olacak. Ayrıca, katılımcılar uygulamalı öğrenme oturumlarına katılabilecek. Program ve ürün yöneticileriyle isteğe bağlı üçüncü bir günlük iş toplantılarının tadını çıkarma fırsatını yakalayacaklar.
Microsoft’un MSP ve Türkiye’nin ilk ve tek SAM Managed Hizmet Programı yetkinliğine sahip iş ortağı olarak bu etkinlikte yer almaktan oldukça mutluyuz.

Etkinlikte, Microsoft Global Program Manager Eren Yay konuşmacı olarak yer alacak. Konuşmasında, Makronet’i tanıtmanın ardından FastTrack Ready Partner olma süremiz ile bu süreci nasıl yönettiğimizi anlatacak. Bu noktada, 9 ay gibi bir sürede elde ettiğimiz başarıyı ve bunun nasıl olduğunu aktaracak. Konuşmasının devamında ise aşağıdaki konu başlıklarını ele alacak;

  • FastTrack, müşterilerle çalışma şeklimizi nasıl değiştirdi?
  • Karşılaştığımız mücadeleler nelerdi ve bunlara nasıl çözümler geliştirdik?
  • Makronet için başarı nedir ve buna ulaşıp ulaşamadığımızın bildirimi

Konu hakkında detaylı bilgi için fasttrack@makronet.com adresinden ya da sosyal medya kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.