Microsoft 365 ile ekip çalışmanızı artırıp, zaman kazanmanız artık mümkün! BT yönetimi, işbirliği, içerik yönetimi gibi konularda yeni özellikler sunuluyor.

Microsoft 365 ile daha kolay işbirliği yapabilirsiniz. Teams görüntülü görüşmelerde arka planı değiştirebilir, altyazı ve canlı başlıklar ekleyebilirsiniz. Bilgilerinizin güvenliği için sohbetlerinizde DLP(Veri Kaybı Önleme) gibi yeni uyumluluk özellikleri eklendi. Microsoft White Board ile el yazısı analiz ederek ve otomatik olarak daha okunaklı hale dönüştürülerek notların okunabilirliğini artırılabilir.  Ayrıca, LinkedIn hesabınızı bağlayıp bağlantılarınıza e-posta ve belge gönderebilirsiniz. OneDrive, SharePoint, Word Online, PowerPoint Online ve Excel Online’da bir belgeyi paylaşırken Kime veya Bilgi alanına bir bağlantının adını yazıp paylaşabilirsiniz.

Web’de Outlook’ta  akıllı özellikler ile hızlıca toplantı planlayabilirsiniz. Word,Excel, Powerpoint ile 3D animasyon ve nesnelerle etkili içerikler oluşturabilirsiniz. İlgi çekici sunumlar hazırlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz.