Windows 10 kullanıcıları artık Office uygulamasına sahip! Office uygulaması, kullanıcılara ihtiyaç duyduklarına hızlıca ulaşmaya yardımcı olan basit bir deneyim sunuyor. Windows 10 ‘un geçerli bir sürümünü kullanan herkes için ücretsizdir. Okul, ev ve işyerinizde Windows 10 ‘un geçerli sürümü olan kullanıcılar bu uygulamayı kullanabilirler.

Office Online’daki web uygulamalarına ek olarak cihazınızdaki Office masaüstü uygulamalarına erişebilir, OneDrive ve SharePoint’e ek olarak cihazınıza depolanan dosyalara erişebilir ve çevrimdışı çalışırken kullanabilirsiniz.

Office uygulaması kullanıcılarına çok fazla kolaylık sunuyor. Tüm Office uygulamarınıza cihazınızda yüklü olup olmamasına bakılmaksızın erişebilirsiniz.  “Tüm uygulamaları keşfet” seçeneği ile mevcut tüm Office uygulamalarını kolayca bulabilirsiniz. Böylece kullanabileceğiniz Office uygulamalarını görüp bunlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, belgelerinize tek bir yerden hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. En son kullandığınız yada  başkaları tarafından paylaşılan belgelere erişebilirsiniz.

Bunlara ek olarak BT yöneticileri için de bazı özellikler eklendi. Kullanıcıların Office uygulaması üzerinden AAD kullanarak üçüncü taraf uygulamalara erişmelerini sağlamak mümkün. Microsoft Search etkinleştirerek kullanıcıların belge ve uygulamaları ile kuruluştaki belge ve kişileri bulmak için tek arama deneyimi sunulabilir.

Office uygulamaları için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.