Microsoft Teams yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Teams artık Rooms ile karşınızda! Microsoft Teams Rooms toplantılarınızı planlamanız için geliştirilen yeni bir özelliktir. Microsoft Teams Rooms ile artık toplantılarınızı Rooms kullanarak kolayca planlamanız mümkün!

Bugüne kadar  Skype Rooms Systems aracılığıyla 130 milyon dakikadan fazla toplantı gerçekleştirdi. Bunu göz önüne alarak Microsoft Teams’e eksiksiz bir çağrı ve toplantı çözümü olan Rooms eklendi ve yeniden sınıflandırıldı.

İş arkadaşlarınızı Outlook veya Teams üzerinden toplantı odalarını kullanarak toplantı davetinde bulunmanız oldukça kolaydır.  Yakınlardaki kullanıma uygun toplantı odasını görebilirsiniz ve Rooms’u kolayca ekleyip kullanabilirsiniz.  Üstelik Skype Kurumsal görüşmeleri ve toplantılarında da çalışıyor.

Microsoft Teams, PC’nizden toplantıya yalnızca içerik modunda otomatik olarak katılacak ve odanın odadaki diğer istemciler tarafından oluşturulan geri bildirimler ve geri bildirimler olmadan toplantıya ses ve video sunmasını sağlayacaktır.

Makronet’in gerçekleştirdiği detaylı Teams webinar sunumumuza buradan ulaşablirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.