Microsoft bulut çözümümüz olan MyAdmin ve Logo on Azure Microsoft blogunda yayınlandı !  AppSource’a 16- 30 Eylül 2018 tarihleri ​​arasında 105 uygulama daha eklendi. Uygulamaların çoğu veri analizi, Microsoft Dynamics 365’i genişletmek, iş geliştirme, çalışanların eğitimi ve BT kaynaklarının yönetimi için tasarlanmıştır. Yeni uygulamalar; finansal hizmet, sağlık hizmetleri, devlet, eğitim, mühendislik, pazarlama gibi alanlarda sektöre özel olarak geliştirilmiştir. Makronet olarak geliştirdiğimiz MyAdmin ve Logo on Azure’da bu uygulamalar arasında !

Çözümlerimiz Microsoft Blog’da  şu şekilde yer aldı;

MyAdmin : MyAdmin, bulut lisanslama işlemlerini basitleştirmek ve Microsoft bulut çözümü sağlayıcısı müşterileri için otomatik bir “Güvenli Puan” değerlendirmesi ve gamifikasyon özellikleriyle güvenliği iyileştirmek için bir self servis portalı sağlar.

Logo On Azure : Azure logosu, size güvenli, her şey dahil bir ERP çözümü ve uygulama altyapısı sağlar.Hizmetlerinizi gerektiği gibi ölçeklendirin, sisteme her yerden erişin, maliyetleri ve yedeklemeleri izleyin ve yönetin.

Çözümlerimiz

MyAdmin; self-servis Microsoft bulut ürünleri, güvenlik, lisans ve çözüm yönetim portalıdır. MyAdmin ile, Office 365 lisanslama, bölge/maliyet ve faturalandırma süreci yönetiminizi tek kanaldan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir aracı kuruma ihtiyacınız olmaz. Office 365 Secure Score ve KVKK testleri ile yol haritanızı portalımızdan görebilirsiniz. Ayrıca, uyumluluk sürecinde ihtiyacınız olan çözümleri analiz edebilirsiniz. Microsoft CSP ve Bulut müşterimiz olarak, Azure ve Office 365 maliyetlerini günlük olarak izleyebilirsiniz.

Logo on Azure;  Logo‘nuz için güvenli, yedekli, hızlı ve her yerden erişilir bulut platformudur. Logo on Azure, size Logo yazılımınız için denenmiş, sürekli çalışır, yönetimi ve bakımı sürekli yapılan, güvenli, her şey dahil bir Logo uygulama alt yapısı sağlar. Bu çözüm ile sunucuları açıp kapatacağınız günleri ve saatleri portal üzerinden ayarlayabilir, mesai saatleri dışında kaynakları kapatarak %60 ‘a kadar maliyetleri düşürebilirsiniz.