Teams yenilikleri

Teams yenilikleri Karşınızda! Toplantılar, cihazlar, arama ve ortak çalışma konularındaki yeni özelliklerle ekip çalışmaları için merkez olan Teams artık daha güçlü ve verimli!  Teams yenilikleri ile artık toplantılarınızda yeni araçlarla daha üretken olabileceksiniz. Arka plan bulanıklığı, toplantı kaydı ve bulut video ile birlikte çalışma mümkün. Teams yenilikleri ile kullanıcılar arka plan bulanıklığı ile dikkat dağıtıcı unsurları kaldırabilir ve videoda önemli olan şeylere odaklayabilecekler.

Gelişmiş güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerine sahip kuruluşlar için ise iki yeni güvenli mesajlaşma özelliğini kullanıma sunuluyor.  Öncelikli bildirimler ile alıcıyı acil bir mesajla uyarıp her iki dakikada bir ila yirmi dakikaya kadar otomatik olarak bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Teams’i artık tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.

Diğer özelliklerden bazıları ise; Teams ve SharePoint arasında daha güçlü entegrasyon, ekran paylaşımı ile özel sohbet deneyiminizi zenginleştirme, tek sekmeyle Yammer’a hızlı erişim ve DLP sayesinde hassas verilerin korunmasıdır. Üstelik, yakında takvim etkinliklerinize çevrimiçi Teams toplantısı seçeneği ekleyebilir ve doğrudan Outlook mobil cihazından Teams toplantısına katılabilirsiniz.