Microsoft Ignite 2018

Ignite 2018 de olmak harikaydı! 24- 28 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Microsoft Ignite 2018, Microsoft’un en büyük IT uzmanları ve kurumsal geliştiricileri için 100’den fazla ülkeden gelen 26.000’den fazla kişinin katılımıyla Orlando’da gerçekleşti. Makronet olarak, Technology Solution Executive Özgür Özgüngör ve Microsoft Security Lead Zahid Saeed katılımıyla Microsoft Ignite BRK2482 oturumunda yer aldık!
Konferans’ın odağı verimlilik/üretkenlik olunca bir çok farklı başlıkta yenilikler duyurulmaya başlandı. Öne çıkan bazı duyuruları aşağıda bulabilirsiniz.

• Müşteriler için güvenlik önlemlerini, şifrelerin çağına bir son vererek ilerleyebileceği paylaşıldı.
• Microsoft’da, AI’nın iyi kullanılabilecekleri fikriyle pratik bir görüş ve yaklaşımlarından tüm yeni AI ve veri ürün ve girişimlerini oluştururken kullanılan yol gösterici ilkelerden bahsedildi.
• Akıllı alanlardan çalışanlara daha verimli ve üretken her şeyi yapabilme kabiliyeti olan yeni IoT ve Edge Computing ürünleri duyuruldu.
• Şirketlerin tüm verilerini bağlamasına, anlamasına ve kullanmasına yardımcı olmak için Adobe ve SAP ile Açık Veri Girişimi’ni kullanıma sunuldu.

Microsoft Ignite 2018 oturumlarında yer almaktan mutlu ve gururluyuz!

Daha detaylı bilgi için tıklayın…