Modern masaüstü Windows 10 ve Office 365 ProPlus ile desteklenmektedir ve bulutun desteklediği içgörüler ve güvenlik ile daima günceldir. Yıllar süren iyileştirmelerden sonra bunun işletmeler için en verimli ve güvenli bilişim deneyimi olduğuna inanıyoruz. Yalnızca en zengin deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda BT’nin daha düşük maliyete cihazları ve verileri daha iyi yönetmesine yardımcı olur.

Kullanıcıların modern bir masaüstü ne geçişini sağlamak için bulut tabanlı analiz araçları ile servis esnekliği ve desteği için güncellemeler getirildi. Ayrıca, Desktop App Assure sayesinde Windows 10 veya Office 365 ProPlus güncellemesinden sonra uygulama uyumluluk sorunu bulursanız kolayca düzeltme yapabileceksiniz.

Microsoft, Windows 10 ve Office 365 ProPlus ile desteklenen bu vizyonuyla bu durumu değiştirmeye karar verdi. Modern bir masaüstü son kullanıcılara en üretken, en güvenli bilgisayar deneyimini sunmakla kalmıyor, BT’ye ayrılan zaman ve paradan da tasarruf sağlıyor. Bu sayede iş sonuçları elde etmeye odaklanabiliyorsunuz.