Güncellenen yeni Outlook web sürümü artık kullanıma hazır. Yeni sürümde çalışmalarınızı kolaylaştıracak özellikler sizi bekliyor. Arama, dosyalar, takvim,toplantı alanlarında yenilikler eklendi.

Outlook, arama yaparken son konuşmaları ve en çok çalıştığınız kişilere dayanarak ihtiyacınız olanı tahmin eder. Gelen kutunuzda bir dosya bulmaya çalıştığınızda, aldığınız veya gönderdiğiniz tüm dosyaları gösterecek bir Dosya modülünü de size sunar. Ayrıca kısa bir mesajla yanıt vermeniz gereken durumlarda önerilen yanıtları kullanarak zamandan tasarruf etme imkanı sağlar.
Yeni sürüm ile katılımcılara zamana, kullanılabilirliğe ve tercihlerine göre toplantılar için en uygun odanın bulunmasına yardımcı olurken yalnızca belirli bir klasör, kişi veya kategoriyi Sık Kullanılanlar’ınıza ekleyerek öncelik belirlemenizi sağlar. Üstelik, takviminize güncelleştirilmiş etkinlik simgelerini kullanarak hızlı bir şekilde etkinlik ekleyerek olayları hızlı bir şekilde tanımlayabilir ve adres ayrıntılarını almak için konum önerilerini görebilirsiniz.