outlook.com

Outlook.com mail, takvim ve kişiler için geliştirilen yenilikleriyle gelişmiş Outlook deneyimi sunuyor. Artık geliştirilmiş Skype entegrasyonu, e-posta filtreleme, yeni mail görünümü, kategorileri organize etme, kişiselleştirilen gelen kutusu özellikleri kullanıma hazır. Ayrıca, favori kullanıcılarınıza daha hızlı erişebilir, kişilerinize ekstra bilgiler ekleyebilir ve takvim kısa yollarını kullanabilirsiniz.

Mail — Mail deneyiminin yeni yeni görünümü artık tüm kullanıcılar için standart olacak – geçiş yapmaya gerek yok! Daha hızlı bir performans, geliştirilmiş Skype entegrasyonu, en sevdiğiniz eklentilere (Boomerang, Evernote ve PayPal gibi) erişmenin yeni yolları ve e-postalarınızı kategorilere ayırmanın ve filtrelemenizin daha kolay yollarını elde edersiniz.

Takvim — Tüm Outlook.com kullanıcıları artık Takvim’de yeni beta deneyimlerini deneyebilir. Buna, daha duyarlı bir arayüz, yalnızca birkaç tıklamayla etkinlik ekleme ve etkinliklerinizi daha hızlı tanımlamanıza yardımcı olacak simgeler dahildir.

Kişiler — Kişiler bölümünde yeni bir görünüm, favori kullanıcılarınıza daha hızlı erişim ve kişileri görüntülemek, düzenlemek ve oluşturmak için daha kolay yollar dahil olmak üzere beta deneyimlerini deneyebilirsiniz.