Yazılım Satış ve Lisanslama

Microsoft SAM Çalışması SAM Endişelerinizi Ortadan Kaldırır

Uygun şekilde uygulandığında SAM, kurumunuzun işletmeyi ve yasal riskleri kontrol altına almasını sağlayabilir.

İyi bir SAM programı uygun olmayan lisans prosedürleriyle ilgili riskleri kontrol altına almaya yardımcı olabilir. Yazılım ve lisanslar açısından konumunuzu bileceksiniz ve ayrıca tüm ilgili avantajlarıyla birlikte orijinal ürünler kullanıyor olmanın huzuruna sahip olacaksınız. İyi lisans uygulamaları, riskleri minimuma indirmenizi ve yazılımlar ve genel iş gücünüzün olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar.

Microsoft SAM ile Geliştirilmiş güvenlik ve hazırlık

Uygun güvenlik güncellemelerini içermeyen düzensiz ve eski yazılımlar, virüsler ve diğer güvenlik ihlallerine karşı sizi tamamen korumasız bırakabilirler. İyi bir SAM planıyla en yeni güvenlik güncellemeleri ve hizmet paketleriyle her zaman en yeni uygulamalara sahip olacaksınız.

Microsoft SAM ile Yasal riskleri en aza indirme

SAM’ı uygun şekilde uygulamak, yazılım lisanslarınızla ilgili sorun çıkması durumunda yasal ve mali risklerinizi azaltır. Proaktif olarak sağlam bir SAM programını sürdürmek, şirket dışı lisans denetimlerinize hazırlanmanızı ve yasal sorunlar ve ilgili mali cezaları ortadan kaldırmanızı sağlar. Uyumlu hale gelmek ve bu şekilde kalmak yasal bir sorun durumunda ortaya çıkabilecek itibarınıza olası zararları da ortadan kaldırır.

Microsoft SAM ile Sorunsuz işlemler

Yazılım sorunlarıyla uğraşmak yönetimin vakit ve enerjisini tüketir, çalışan çıktısını azaltır ve potansiyel olarak işletmenizin kapanmasına neden olabilir. Ayrıca yardım masası çağrıları arttıkça maliyetlerinizi de artırabilir. Yazılım varlıklarınızı optimize ederek yükseltmeler ve güvenlik güncellemelerini zamanında ve gerektiği gibi uygulamış olursunuz ve böylelikle işin durma riskini ortadan kaldırırsınız ve yardım masasının başka projelere odaklanması için zaman sağlarsınız.

Microsoft SAM ile Şirketiniz büyürken endişelerden kurtulun

Pazar genişledikçe ve şirketiniz büyüdükçe sizinle birlikte büyüyecek bir BT altyapısına ihtiyaç duyarsınız. SAM, yeni programların mevcut donanım ve yazılımlarınız tarafından desteklendiğinden ve uyumlu olmak için para veya zaman harcanmadığından emin olmanızı sağlayabilir. Optimize SAM, büyüme için ölçeklendirilebilir bir temel sağlayarak şirketinizin hızlı bir ortamda daha hızlı olmasını sağlar ve rekabette geri kalma riskini azaltır.

Makronet