Bugün Office 365 müşterilerinin % 90′ından fazlası küçük işletmelerden oluşuyor. Office 365, Balerin Kozmetik gibi e-ticaret şirketlerinden, Çelikel Alüminyum gibi üretim işletmelerine ve Honda Türkiye gibi otomotiv firmalarına kadar binlerce küçük ve orta ölçekli işletmenin rekabet avantajlarını sürdürmelerine yardımcı oluyor.

Güvenle Büyüyün

Office 365, küçük işletmelerin büyümesi, rekabet etmesi ve en iyi yaptıkları iş olan müşterilerine hizmete odaklanmaları için ihtiyaç duydukları güveni sunar. Bulut tabanlı üretkenlik hizmetimiz işletmelerin herhangi bir ödün vermeden birlikte çalışma ve kurumsal seviyede e-posta, online toplantı ve belgelere herhangi bir yerden erişim ihtiyaçları da dahil ihtiyaçlarına çözüm bulmalarına imkân sunan bir çözümdür. Üstelik tüm bunların BT alanındaki zorluklar yaşanmadan yapılmasını sağlar.

Çelikel Alüminyum Bilgi İşlem Yöneticisi Özlem Eroğlu Uşun, “Önümüzdeki beş yıl içinde iletişim sistemi için yapmamız gereken toplam yatırıma baktığımızda, Office 365’i tercih ederek donanım, yazılım ve yönetim maliyetlerinden üçte iki oranda tasarruf sağladığımızı görüyoruz.” diyor.

Teklifimiz Daha Da Cezbedici Hale Geldi

Siz de küçük bir işletmeyseniz Office 365′i denemek için şu andan daha iyi bir zaman olamaz. Bugünden itibaren Microsoft 10 kullanıcıya kadar çalışanı olan işletmelere 90 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Şirketler bu ücretsiz fırsattan 2013 Şubat ayı sonuna kadar yararlanabilecek.

Microsoft Office Ev ve İş 2010 veya Professional 2010′ın bir kopyasını satın alan ve aktive eden küçük işletmeler, 5 kullanıcıya kadar Office 365 Small Business Premium sürümünün 90 günlük deneme sürümünü elde edecek. Office 365 Small Business Premium, Office 365 küçük işletme hizmetleri ile Office yazılımlarının gücünü kullanıcılarınızın PC’leri veya Mac’lerine sunuyor.

Seçenek Net Bir Şekilde Ortada

İşiniz öngörülemeyen değişiklikler yaşanabilecek hizmetlerle riske atılamayacak kadar önemli. Başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni size sunan Office 365 kendisini uzun dönemli başarıya adamış bir şirketten geliyor.

Kariyer şirketi Rookie Recruits, Google Apps’i denedi fakat Google Apps’in çalışanlarının alışık olduğu özellikler açısından zengin bir kullanıcı deneyimi sunmadığını görünce hızla Office 365′e geri döndü. Şirket müdürü Andy Springer konu ile ilgili olarak “Pazarın ihtiyaçlarını karşılamak, sektörümüzde yeni hizmetler vermek ve müşterilerimize mükemmel seviyede işler sunmak için en son teknolojiyi kullanmak istiyoruz” dedi ve ekledi “Google Apps’ten Office 365′e geçtikten sonra personelimizi birlikte sinerji içerisinde çalışabilecek hale getirdik ve bu sayede işimizin her alanında iyi sonuçlar elde ettik.”

Benzer bir şekilde önce Google Docs’u deneyen Naturally Me, süreç içerisinde Google Docs’un güvenilir bir şekilde çalışmadığını ve format konusunda genellikle sorunlar çıkardığını görünce Office 365′e geçiş yaptı. Naturally Me şirketinin kurucusu Chaundra Smith “Office 365′in bir deneme sürümünü yükledim ve gerçekten çok sevdim” dedi ve ekledi “Naturally Me’yi buluta taşımaktan hiç çekinmedim çünkü Office 365 Microsoft’un bir ürünü ve bu yüzden güvenli ve güvenilir olduğunu hissettim.”

Çok sayıda küçük işletmenin Office 365′i seçmesine şaşırmamalı. Güvenlik ve gizlilik ihtiyacından, kurumsal sınıfa uygun özelliklere ve destek ihtiyacına kadar her alanda küçük işletmeler Microsoft’un kanıtlanmış deneyimine güveniyor.

Siz de küçük bir işletmeyseniz Office 365′e, buradan  bir göz atın. Bana inanın buna değecek.

Tüm Office 365 Makaleleri için;