office 365 satış

Makronet Bilgi Teknolojileri olarak Microsoft’un bulut teknolojileri konusunda beraber ilerlediği en yetkili iş ortaklarından biriyiz. Microsoft ile birlikte bir çok projeyi geliştirmeye ve başarı hikayesine imza atmaya devam ediyoruz.

Microsoft yetkili bulut iş ortağı olarak, tüm Office 365 satın alma sürecinizi ilerletiyor ve firmanıza uygun lisanslama modelini belirliyoruz.

Projenizin içeriği doğrultusunda gerekirse sizi Microsoft Türkiye yetlisi ile birlikte ziyaret ediyoruz. Yine isterseniz sizi Microsoft bünyesindeki Teknoloji Deneyim Merkezi’nde misafir ediyoruz. Burada son teknoloji bilgisayar ve tabletler ile size canlı bulut deneyimi yaşatıyoruz.

microsoft teknoloji merkezi

Yine dilerseniz Lync üzerinden sesli ve görüntülü online toplantı, sunum ve demo yapabiliyoruz. Gerektiği durumlarda Microsoft yetkilisini’ de toplantıya dahil edebiliyoruz.

Size en uygun lisans modeli ile beraber teklif almak için bize ulaşabilirsiniz. Satış uzmanlarımız Microsoft ile firmanız için görüşürek en uygun lisans modeli üzerinden size teklifinizi hazırlayacaklardır.

Office 365 Online Lisans Modeli

Office 365 ürünün doğrudan Microsoft yurtdışı üzerinden satın alındığı modeldir. Fiyatlar Microsoftsitesinde afişe edilmiş durumdadır. Ödemeler doğrudan Microsoft İrlanda üzerine yapılır. Aylık 250 USD üzeri alımlarınızda aydan aya (taksitle) havale ile ödeme seçeneği sunar.  Daha düşük alımlarınızda sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yurt dışı faturası olduğu için KDV %0 olarak gelmektedir. Bu model muhasebeleştirme ve gider gösterebilmek adına avantajlı olmadığı için genelde 5 kullanıcı üzeri alımlarınızı Open Lisans modeli üzerinden almanızı önermekteyiz.

Ofice 365 Open Lisans Modeli

Open Lisans modeli ile, 5 kullanıcı ve üzeri alımlarınızı faturalı bir şekilde almanız mümkündür. Microsoft tarafında projeniz açılarak özel indirimler alınabilmektedir.  Fatura yetkili iş ortağı olarak Makronet Bilgi Teknolojileri tarafından size kesilecektir. Ödemeler yıllık peşin olarak yapılmaktadır. Sipariş geçildikten 3 gün sonra Open Lisans ürün anahtarınız oluşur.

Open lisans size en avantajlı Office 365 fiyatlarını sunar.
TEKLİF İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Office 365 OV, OVS Lisans Modeli

250 kullanıcı üzeri kurumsal firmalara özel bu lisanslama modelinde 3 yıllık anlaşmalar şeklinde Office 365 lisansı almanız mümkündür.

Office 365 EA,EAS Lisans Modeli

250 kullanıcı ve daha büyük ölçekli firmalara özel lisanslama anlaşması modeli ile Microsoft’un tüm ürünlerinde firmanıza özel fiyatlar alabilirsiniz. Office 365 E1 ve üzeri paketler de bu anlaşma kapsamında yer alabilmektedir. Bu anlaşma modeli için bazı alt gereksinimlere ihtiyaç duyulur.

Tüm Office 365 Makaleleri için;