Yazılım Satış ve Lisanslama

Microsoft SAM Çalışması SAM Endişelerinizi Ortadan Kaldırır

SAM, her türlü fırtınadan çıkacağı konusunda güvence sağlar.

Şirketinizin yazılımları vazgeçilmez bir varlıktır ve bu şekilde korunmalıdır. Yazılım ve lisanslarınızın bir yangın, sel veya başka bir felaket durumunda etkilenmeyeceğini bildiğinizi düşünün. SAM uygulamanızın bir parçası olarak Felaket Kurtarma Planı (DRP), işletmenizin acil bir durumda sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar.

Tam verimli olmak için planınız, hem sistemleriniz hem de yazılımlarınızı koruma ve geri yükleme hakkında bilgi içermelidir.

Microsoft SAM ile Güncellenmiş envanter sahip olduklarınız hakkında bilgi verir

Bir SAM planı, envanter verisi kaybı, kurulum ortamı ve mülkiyet hakkı kanıtı dahil her türlü kayıp sonrasında daha hızlı bir şekilde düzelmenizi sağlar. İyi bir SAM planıyla şirketinizin sahip olduğu tüm yazılımlar ve lisansların güncellenmiş ve merkezi bir envanterine ve ayrıca tüm önemli kayıtlar ve malzemelerinizin saha dışı yedeklerine sahip olacaksınız.

Microsoft SAM ile Saha dışı yedekleme hızlı sistem geri yüklemesi sağlar

SAM, bir felaket durumunda saha içi ortamları ve bilgileri eski haline hızlı bir şekilde geri yüklemek için uygulayacağınız adımları belirlemenizi sağlar. Verimli bir SAM planı, tüm yazılımlar için orijinal kurulum ortamlarının (CD’ler, kullanım kılavuzları, vb dahil) saha dışı depolanmasını içermelidir. Bir acil durum sonrasında bu malzemelere hızlı ve kolay erişim, işletmenizin hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlar.

Microsoft SAM ile Mülkiyet hakkı kanıtı, uyumluluğun sürmesini sağlar

Mülkiyet hakkı kanıtı belgelerini (yazılım lisans sözleşmeleri, faturalar gibi) korumak, şirketinizin DRP’sinin en önemli kısımlarından biridir. İyi bir planla tüm bu belgelerin orijinalleri saha dışı bir depoda ve ek kopyaları yazılım lisans denetimine karşı sahada olacaktır.

Makronet