Microsoft Windows Azure Danışmanlık Hizmetlerimiz kapsamında bize bir çok müşterimiz tarafından sorulan, “Azure üzerine nasıl yedekleme yaparım?” sorusudur. Microsoft Azure Backup ile yedeklerinizi kolayca Microsoft’un güvenli bulut platformuna alabilirsiniz. Hiç bir ek yazılım gerektirmez. Portal üzerinden indirebileceğiniz yedekleme aracı ile yedekleme yapılır. İlk 5 GB ücretsiz olarak yedeklenir. Aylık 100 GB yedekleme için 10 USD* civarında maliyetiniz olacaktır. Storage maliyeti ise 100 GB için 2,40 USD* civarındadır.

*Siz bu makaleyi okuduğunuzda fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Backup servisinin fiyatlanması bir kaç parametreye bağlı olarak hesaplanmaktadır. Detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Azure Deneme Hesabı açmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hesap açılırken kredi kartı girilmesi gerekmektedir. Ancak bu karttan bir çekim yapılmamaktadır. Kimlik doğrulama amaçlı bu kart bilgileri alınmaktadır. Harcama sınırını açıkça kaldırmadığınız sürece kredi kartınıza ücret yansıtılmayacaktır. Azure deneme hesabı için bir Microsoft Live ID’sine ihtiyacınız olacaktır. Live ID’niz yoksa buradan açabilirsiniz.

AZURE DENEME HESABI AÇ

Azure konusunda net fiyatlandırma veya destek için cc@makronet.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0 216 455 0 555 numaralı telefonumuzdan destek alabilirsiniz..

Azure ile ilgili her türlü sorunuz için, cc@makronet.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya bizimle iletişime geçmek için Makronet İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.